Keystone logo

15 Магістратура Програми в Педагогіка Викладання STEM-освіта 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Викладання
  • STEM-освіта
Сфери навчання
  • Педагогіка (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Педагогіка Викладання STEM-освіта

Що таке освіта STEM?
Освіта STEM – це термін, який використовується для опису навчальної програми, яка зосереджена на предметах науки, технологій, інженерії та математики. Метою STEM-освіти є підготовка студентів до роботи в галузях науки та технологій, що розвиваються. Очікується, що попит на професіоналів у цих галузях зростатиме швидше, ніж в інших професіях. Освіта STEM може допомогти учням розвинути навички, необхідні для досягнення успіху в цих професіях.

Чому вивчення STEM-освіта є важливим?
Є багато причин, чому вивчення STEM є важливим. По-перше, як згадувалося вище, зростає попит на працівників із навичками науки та техніки, а це означає, що також є потреба в викладачах, які можуть підготувати студентів до кар’єри STEM. По-друге, освіта STEM може допомогти учням навчитися критично мислити та вирішувати проблеми. Це важливий навик у будь-якій галузі, але особливо важливий у науці та техніці. Студенти, які здатні критично мислити та вирішувати проблеми, будуть краще підготовлені до майбутньої освіти, будь то в галузі науки і техніки чи інших предметів. По-третє, освіта STEM може допомогти учням розвинути любов до навчання. Предмети STEM захоплюють і можуть бути дуже корисними для вивчення. Коли студенти люблять вчитися, у них більше шансів досягти успіху в кар’єрі.

Що я вивчатиму під час отримання ступеня STEM Education?
Курси, які ви відвідуєте під час здобуття ступеня STEM, відрізнятимуться залежно від обраної програми. Однак більшість програм вимагатиме від вас проходження курсів з науки, технологій, інженерії та математики. Вам також можуть знадобитися пройти курси з інших предметів, таких як викладання, педагогіка, управління освітою та інші предмети, пов’язані з кар’єрою в освіті.

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.