Keystone logo

57 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Інформаційні технології IT-безпека 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Інформаційні технології
  • IT-безпека
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (57)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Технологічні дослідження Інформаційні технології IT-безпека

Ступінь магістра нагороджується студентам, які закінчили глибоку програму післядипломної освіти, яка зазвичай триває від одного до трьох років і має високий рівень досліджень та практичного досвіду. Займаючись ступенем магістра може допомогти студентам покращити свої знання вибраної спеціалізації та отримати кваліфікацію для нових робочих місць.

Що таке майстер в галузі ІТ-безпеки? Курсова робота для цієї програми зосереджена на ІТ-системах, мережах, протоколах безпеки, криміналістиці та аналізі ризиків. Студенти, як правило, краще розуміють протоколи безпеки та захист, які широко використовуються сьогодні, вивчаючи криптографію, стандарти шифрування та біометрику. Багато дипломних програм також включають в себе юридичні аспекти кібербезпеки, включаючи правила та дотримання. Як правило, кінцевою метою цієї програми є навчання випускників оцінити та пом'якшити ризики кібербезпеки.

Майстер інформаційної безпеки може допомогти фахівцям з інформаційної безпеки підтримувати сучасні загрози безпеці та засоби для вирішення цих загроз. Випускники також можуть отримати доступ до широких можливостей для працевлаштування, оскільки кіберзлочинність є зростаючим джерелом стурбованості для більшості сучасних організацій.

Витрати, пов'язані із заробленням цього ступеня, які можуть включати витрати на навчання та проживання, залежать від установи, географічного регіону та тривалості програми. В результаті, бажано, щоб студенти безпосередньо контактували з будь-якими установами, які вони розглядають, і попросити представника оцінити вартість.

Люди, які володіють майстром в галузі інформаційної безпеки, можуть займатися роботою з державними установами, приватними компаніями та навіть неприбутковими організаціями. Ці фахівці можуть працювати як менеджери інформаційної безпеки, дослідники кібер-криміналісти або радники з безпеки мережі. Випускники також можуть працювати як консультанти з кібербезпеки або аналізу ризиків. Професіонали, які віддають перевагу академічній кар'єрі, можуть стати дослідниками або продовжувати вищу освіту в суміжних галузях.

Як і багато інших магістрів, Майстер в галузі ІТ-безпеки тепер може бути зароблений повністю онлайн. Майбутні студенти, котрі зацікавлені в скороченні своїх витрат, навчаються з місця їх вибору або працюють під час отримання ступенів, можуть бути корисними для порівняння доступних он-лайн навчальних програм. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.