Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 8 Магістратура в ESL 2023/2024

8 Магістратура Програми в ESL 2023/2024

Огляд

Ступінь магістра - це ступінь вищої кваліфікації першого рівня, який триває після закінчення ступеня бакалавра на рівні бакалавра. Це забезпечує більш глибоке вивчення академічної теми, яка може в кінцевому підсумку призвести до докторантури або відкрити професійне середовище для просування професійних інтересів.

Що таке майстер в ESL? Ця магістерська програма забезпечує підготовку тих, хто бажає викладати англійську мову як другу мову. На цьому рівні, як правило, є практична та професійна освіта разом з науковими компонентами. Курсові роботи часто зосереджуються на ситуаціях в класі, методології навчання, використанні комп'ютерів та нових технологій, щоб допомогти іншим вивчати мову, інструменти та методи дослідження, а також граматику. Деякі, можливо, захочуть взяти випускні курси з викладання дітям, культури, літератури та кіно.

Студенти, які складають магістра в ESL, як правило, досягли сильних навичок навчання. Вони також можуть розвивати міжособистісні навички та дослідницькі здібності. Ці навички можна застосувати до більшості галузей і професій.

Вартість Майстра в програмах ESL може коливатися, залежно від школи, його розташування та довжини запропонованої програми. Це може зайняти від одного до двох років, щоб закінчити ступінь.

Випускники магістра в програмах ESL в основному спрямовані на викладання англійської мови для не носіями мови. Вони можуть знайти посади викладачів у державних та приватних установах на всіх рівнях освіти у всьому світі, а також у міжнародних агентствах та вітчизняних та багатонаціональних приватних компаніях. Окрім навчання, вони також можуть стати радниками та дослідниками для видавців, шкіл та компаній; або автори підручників ESL або інших навчальних матеріалів. Інші галузі, де працюють випускники, можуть включати подорожі та туризм, культурне посередництво або послуги перекладу.

Програми магістра за спеціальністю ESL доступні в усьому світі як варіанти навчання на основі кампусу або онлайн-навчання, а також можуть поєднувати ці два. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мови
  • Англійська
  • ESL
Сфери навчання
  • Мови (8)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання