Keystone logo

0 Магістратура Програми в Мистецтвознавство Анімація 3D-анімація 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
Сфери навчання
    Авіація (0)Адміністративні дослідження (0)Архітектурні дослідження (0)Будівництво (0)Бізнес-дослідження (0)Виконавські види мистецтва (0)Гуманітарні науки (0)Дослідження в галузі управління (0)Дослідження дизайну (0)Дослідження косметології (0)
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Жодна програма не відповідає вашим критеріям пошуку. Уточніть ваші фільтри.

Clear filters

Магістратура Програми в Мистецтвознавство Анімація 3D-анімація

Ви коли-небудь бажали втілити свої найсміливіші ідеї в життя в 3D-світі? Ви завжди хотіли використовувати мистецтво та анімацію у своїй кар'єрі? З 3D-анімацією можливо все.

Під час отримання ступеня 3D-анімації ви дізнаєтеся, як використовувати програмне забезпечення для створення реалістичних персонажів і середовища, а також як оживити їх за допомогою техніки ключових кадрів. Ви також дізнаєтеся про принципи анімації, такі як хронометраж, інтервал, перебільшення тощо. Крім того, ви матимете можливість зануритися в інші сфери індустрії, як-от анімаційний графічний дизайн або компонування візуальних ефектів.

Ступінь 3D-анімації може відкрити багато дверей. Ви можете стати 3D-аніматором персонажів, створювати 3D-моделі для ігрової індустрії або навіть створювати веб-анімацію. Ви також можете вибрати роботу в кіно та телевізійному виробництві або спецефектах. Маючи достатню підготовку та досвід, ви навіть можете стати незалежним аніматором чи режисером.

Незалежно від того, куди вас приведе ваш ступінь, ви матимете можливість проявити творчість і використовувати передові технології. Хто знає? Можливо, ви станете наступним великим іменем у 3D-анімації.

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.