Keystone logo

2 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Італійська література 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Італійська література
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Італійська література

А 's ступінь майстра є вчена ступінь, яка, як правило, протягом одного заробляв до трьох років. Завершення цього курсу навчання свідчить про компетентність в спеціалізованій області фокуса. Цей ступінь пропонується різними коледжів і університетів.

Що таке магістр в області італійської літератури? У цій програмі, студенти будуть вивчати літературу, історію та культуру, пов'язану з Італією. Більшість студентів буде увійти в цю програму з робочим знанням італійської мови і буде продовжувати свою освіту в розумінні, читання і говорити на мові. Курси будуть спеціалізовані залежно від університету та кар'єри студента, але можуть включати в себе такі теми, як словниковий запас, історії, бізнесу або культурних досліджень.

Дослідження, комунікативні навички, які навчилися заробляти в той час як ступінь магістра в галузі італійської літератури дуже бажані багатьма роботодавцями.Ступінь магістра може допомогти індивідуальний вхід посилення для багатьох середнього рівня і передові позиції в області зайнятості.

Вартість магістра в італійській літературі буде варіюватися в залежності від багатьох факторів. Деякі з змінних, ціна впливу включають в себе тип установи пропонують ступінь, країна, що школа розташована в, як довго студент бере, щоб завершити програму і бере участь чи не студент відшкодування програм, пропонованих їх установою.

У центрі уваги досліджень визначить, який тип кар'єри студент буде підготовлений до з майстром італійської літератури. Деякі напрямки діяльності можуть включати в себе бізнес, освіту, лінгвістика і зв'язків з громадськістю. Робочі місця, які покладаються на знання мови і культури буде помітним. Позиції, як перекладач, перекладач, педагог або міжнародного бізнесмена або жінки все можуть бути доступні з цим ступенем. Багато з цих позицій буде мати можливість для міжнародних поїздок.

Подача заяви на отримання ступеня магістра можна зробити в Інтернеті в кілька простих кроків. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.