Keystone logo

30 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Історія Історія стародавнього світу 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Історія
  • Історія стародавнього світу
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (30)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Історія Історія стародавнього світу

Ступінь магістра є передовою освітньою програмою для студентів, повністю присвячених своїй галузі. Більшість програм приймають два додаткові роки очного навчання для завершення і вимагають, щоб студенти представити остаточний проект.

Так що майстер в древньої історії? Ці програми розвитку розуміння студента минулих товариств. Курси підвищення кваліфікації в історії, як правило, зосереджені на класичних грецьких і римських цивілізацій. Студенти можуть дізнатися, як стародавні імперії сформували сучасний світ і вплинули політику, релігію, науку, мистецтво і філософію. Аспіранти можуть бути зобов'язані проводити свої власні дослідження шляхом аналізу історичних документів, і аналізу нових знахідок в археології. Студенти можуть навчитися критично оцінювати докази і розвивати свої власні ідеї про давнє життя.

Випускники отримати більш глибоке розуміння формування сучасного світу. Це основне знання дозволяє аналіз поточної політики, прав і міжнародних відносин.Студенти вивчають навички дослідження, які дозволяють їм знаходити і критичний розбір неясною інформації. Багато поліпшення їх написання і розмовні здібності, а також.

Кожна програма відрізняється, і витрати можуть значно варіюватися в залежності від університету. Студентам пропонується зв'язатися з приймальної комісії відділів деталей. Онлайн університети, як правило, дешевше, так як студенти не повинні платити за транспортування або додаткових витрат життя, пов'язаних з традиційними університетами.

Випускник з вченим ступенем в древньої історії часто можна знайти роботу в якості викладача. Там можуть бути можливості викладати на різних рівнях системи освіти. У доповненні до роботи перед студентами в класі, деякі випускники допомагають розробити навчальний план. Вони можуть аналізувати, редагувати і записувати новий матеріал. Ці навички можуть перевести на мультимедійні ринки, а деякі випускники знаходять роботу в якості авторів і консультантів для публікацій і розважальних проектів.Випускники можуть працювати в музеях, як куратори або надавати свої знання для науково-дослідних проектів.

Важливо, щоб розглянути, як багато варіантів, як це можливо, до прийняття рішення про конкретний час дослідження. Багато інтернет-програми пропонують такий же рівень освіти, як традиційні ступеня, але з більшою гнучкістю. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.