Keystone logo

1 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Іспанська література 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Іспанська література
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Іспанська література

Ступінь магістра є частиною просунутого освіти, і, як правило, пропонуються в коледжах або університетах. Ці програми йдуть інтенсивний і спеціалізований курс навчання і як правило, може бути завершена від одного до трьох років.

Що таке Майстер в іспаномовної літератури? Студенти, які вже мають передові знання іспанської мови може вибрати для вивчення латиноамериканського літературу як спосіб поліпшити своє розуміння і навички. Багато програм підкреслюють важливість навичок, які допомагають з читанням розуміння, мовлення, письма та знання про іспаномовної культури і історії. Деякі курси будуть охоплювати мистецтво, архітектура, бізнес і політику. Студенти також часто вивчають історичну і сучасну літературу, а також дізнатися, яким чином ці тексти вплинули на культуру.

Майстер в іспаномовної літератури може допомогти з цілою низкою кар'єрних цілей і впливають на діапазон вибору зайнятості для людини.Ці поліпшені варіанти часто включають в себе збільшення зарплати і потенціал для міжнародних поїздок.

Витрати на ступінь магістра часто менше, ніж вартість ступеня бакалавра, тому що вони можуть бути завершені за менший час. Деякі університети пропонують стипендії або викладацькі посади, щоб допомогти компенсувати витрати. Точні суми витрат можуть бути визначені шляхом контактування окремих програм.

Ті, хто зацікавлений в проведенні кар'єру в інтерпретації або переведення можуть бути зацікавлені в отриманні цього магістра. Культурне і мовне розуміння, накопичений в цьому утворенні застосуємо і в інших областях. Ті, хто знаходяться в міжнародному бізнесі, соціальної роботи, іспанського освіти або англійську мову як другу мову навчання також може отримати вигоду з магістра в іспаномовної літератури, особливо якщо вони беруть участь у міжнародному бізнесі або глобальних подорожей. Знання багатомовним заробив з таким ступенем є дуже бажаним в різних областях.

Розширити свої знання про іспаномовного літератури, застосовуючи для ступеня магістра в Інтернеті сьогодні. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.