Keystone logo

1 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Мовні дослідження Іспаномовні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Мовні дослідження
  • Іспаномовні дослідження
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Мовні дослідження Іспаномовні дослідження

Міжнародний бізнес і справ розвивається області, вимогливих професіоналів з мовою і культурного взаєморозуміння, необхідного для роботи у взаємопов'язаному світі. Пропонуючи міждисциплінарний підхід, Майстер в іспаномовних досліджень дає студентам широке розуміння історії Латинської Америки, культури і політики. Зі ступенем в області латиноамериканських досліджень, студенти можуть приступити до кар'єри без географічних кордонів.

Що таке Майстер в іспаномовних досліджень? Це міждисциплінарний ступінь, яка охоплює історії Латинської Америки, культуру і політику. Залежно від інтересу учнів, дослідження може бути адаптована у відповідності з різними фокусів. Курсова включає в себе антропологію, історію, культурологію, Латинської Америки літературу і мови, а також політики і міжнародних відносин. В ході програми, студенти також дослідити теми і вивчити теорії, щоб отримати краще розуміння сучасного Латинській Америці.

Майстер в іспаномовних досліджень дає студентам глибокі знання про Латинській Америці. Міждисциплінарний підхід дає студентам широке розуміння історичних, культурних і політичних питань. Оскільки програми є гнучкими, студенти мають можливість структурувати курс навчання відповідно до їх індивідуальних наукові інтереси.

Програми пропонуються в країнах і шкіл по всьому світу, а також витрати варіюватися в широких межах. Щоб дізнатися більше про витрати і пропозицій звичайно, вам потрібно буде підключити безпосередньо зі школами пропонує ступінь магістра в галузі латиноамериканських досліджень.

Випускники зі ступенем магістра в латиноамериканських досліджень готові увійти в світ бізнесу, наукових кіл, чи політики. Зростає міжнародний попит на двомовних професіоналів в парі з глибокої культурної розумінні, що студенти набувають відкриває їх до кар'єри в усьому світі.Загальні шляхів розвитку кар'єри включають офіцера з питань культури, міжнародний бізнес, професійний, перекладач, громадський адміністратор, вихователь, імпорт / спеціаліст експорту, і міжнародні відносини фахівця.

Для студентів, які захоплені латиноамериканських тим, магістр в області латиноамериканських досліджень відкриває нескінченні можливості для кар'єрного зростання. Якщо ви хочете взяти участь в повний робочий день або неповний робочий день, є програми, щоб відповідати вашому графіку. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.