Keystone logo

62 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Технологічні інновації Управління інноваціями 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Технологічні інновації
  • Управління інноваціями
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (62)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Технологічні дослідження Технологічні інновації Управління інноваціями

Майстер мистецтв - ступінь післядипломної освіти. Це нагороджується студентам, які навчаються у спеціалізованій галузі протягом одного-двох років. Ступінь програми забезпечує студентів для кар'єрного росту. Це також забезпечує академічну основу для отримання ступеня доктора.

Що таке магістр інноваційного менеджменту? Область вивчення інноваційного менеджменту заохочує творчі способи мислення. Учасники можуть розвивати ноу-хау, щоб допомогти приватному та державному секторам скористатися перевагами нових можливостей на ринку. Студенти можуть навчитися визначати та розвивати передові ідеї, продукти, послуги та процеси. Вони можуть навчитися керувати ідеєю від концепції до реалізації. Ці програми, як правило, об'єднують людей з широкого спектру дисциплін, таких як журналістика, право, мода та маркетинг. Залежно від програми, студенти можуть здійснювати нагляд за дослідницьким проектом або брати участь у зовнішньому спілкуванні з компанією або державною установою.

Студенти, які проходять магістра в галузі управління інноваціями, можуть розвивати цінні навички, включаючи управління ризиками, креативне мислення та вирішення проблем. Ці якості не тільки корисні в повсякденному житті, але також високо оцінюються потенційними роботодавцями.

Тривалість програми та розташування школи впливають на вартість освіти. Найкраще звернутися до установ, щоб дізнатися більше про комісії та витрати.

Інноваційний менеджмент - це нова галузь із зростаючим попитом. Багато підприємств, організацій та корпорацій шукають талановитих людей, які можуть допомогти їм отримати конкурентну перевагу. Зі зміною економіки та технологічних досягнень люди, які мають ступінь магістра в цій галузі, можуть знайти широкі можливості для працевлаштування. Випускники добре підходять для керівних і керівних ролей. Кілька шляхів кар'єри включають інноваційні дослідження, управління брендами та дослідження та розробки. Випускник може стати менеджером з технологічного портфоліо, менеджера з досліджень та розвитку або спеціаліста з управління ідеями.

Інтернет-навчальна програма ідеально підходить, якщо вам потрібен гнучкий графік та легкий доступ до вищої освіти. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.