22 Магістратура Програми в Інженерні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Інженерні дослідження
 • Інженерія
 • Інженерні дослідження
Сфери навчання
 • Інженерні дослідження (22)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістратура Програми в Інженерні дослідження

  Запропонувавши спеціалізоване навчання та орієнтоване навчання, магістерська програма є популярним вибором для студентів, які хочуть доповнити свою кваліфікацію. Цей тип ступеня зазвичай вимагає від 24 до 36 кредитних годин, щоб завершити.

  Що таке майстер в галузі інженерних досліджень? Ці передові програми зазвичай навчають студентів основним інженерним методам і дозволяють спеціалізуватися в самих різних галузях науки. Студенти можуть вибирати свою спеціальність, засновану на інтересах та вимогах програми, занурюючись в науково обґрунтовані навчальні програми, розроблені відповідно до їх унікальних напрямків. Сфери спеціалізації можуть включати в себе (але не обмежуючись) біоінженерію, електричну або обчислювальну техніку, машинобудування та нафтогазову промисловість. Залежно від програми ці ступені часто супроводжуються незалежними дослідженнями і можуть включати співпрацю з експертами галузі.

  Через практичний характер інженерних досліджень студенти можуть отримати багато високо цінних навичок та досвіду через свою освіту. Студенти можуть навчитися проводити інженерні дослідження та співпрацювати в межах своєї бажаної області, і вони можуть набути навичок, що підвищують терміни управління, що може значно підвищити професійну та особисту життя.

  Бюджетування для коледжу може бути складним завдяки безлічі факторів, які слід враховувати. Студенти заохочуються вивчати графік внесків для кожної окремої програми, яку вони зацікавили перед застосуванням, і звернутися до потрібних університетів за допомогою.

  Залежно від спеціальності, яку вони обирають, студенти, які закінчили навчання в магістратурі з інженерних досліджень, можуть отримати роботу майже у будь-якій галузі, яка спирається на дослідження. Унікальний практичний курс даної програми може привести студентів до посад біомедичних інженерів, нафтових інженерів та інженерів-будівельників. Кар'єрні шляхи можуть бути доступними як у приватному, так і у державному секторах, де люди з високими ступенями та реальним досвідом досліджень постійно потребують.

  Отримання магістра в галузі інженерних досліджень не повинно спричиняти руйнування вашого життя. Програми он-лайн та дистанційного навчання можуть допомогти вам збалансувати вимоги до сімейного та трудового життя разом з академічними цілями. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.