Keystone logo

9 Магістратура Програми в Інженерні дослідження Морська інженерія Інженерна океанологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Інженерні дослідження
  • Морська інженерія
  • Інженерна океанологія
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Інженерні дослідження Морська інженерія Інженерна океанологія

Майстер 'и ступінь просунутий курс навчання, відкритих для студентів, які закінчили ступінь бакалавра. Більшість Навчальні програми майстер 'и вимагають три роки, щоб закінчити, і, як правило, поєднують у собі лекції та курсової роботи з практичних досліджень. Майстер 'и теза, як правило, потрібно в якості компонента заробляючи ступінь.

Деякі студенти запитують, "Що таке Майстер в океані інженерії? " Ступінь, яку іноді називають Морським Інженерним, орієнтований в основному на освіту і науку про проектування, будівництві та експлуатації морських суден і споруд. Теми в рамках дослідження океану інженерії охоплюють діапазон теплової, механічної, електричної та автоматизації виробництва, оскільки вони відносяться до морського промислу електростанцій та інших систем.

Майстер в океані інженерії ступінь, яка може служити також можливості в морській галузі, у тому числі нафти і науково-дослідних об'єктів, побудованих на воді і суден у морі.Фахівці в океані техніки, як правило, освоїти конкретну предметну область, що відноситься до хвиль, течій і нерегулярних морів, а також курсові дослідження в галузі виробництва і розподілу електроенергії в морських умовах. Досвідчені інженери океан потрібні структур на морських і океанських судно електростанцій операцій.

Вартість майстер в океані інженерії змінюється грандіозно в залежності від багатьох факторів, таких як, де програма знаходиться, і багато іншого. Є багато факторів, щоб розглянути в прогнозуванні витрат на майстер 'и ступеня, у тому числі час, необхідний для завершення досліджень за участю трьох або чотирьох років.

Кар'єра, відкриті для успішного завершення ступеня майстра 'и в океані будівництва включають багато позицій в морських галузях промисловості та урядових міністерств і відомств, що курують доставку і морську оборону.Не тільки морські судна, а й морські споруди, такі як нафтові платформи і науково-дослідних станцій вимагають інженерів океан в обслуговуванні та експлуатації складних систем зв'язку, виробництві електроенергії та розподілу, і багато іншого.

Багато університетів по всьому світу пропонують ступінь магістра в океані машинобудування. Програмні вимоги різняться. Пошук для вашої програми нижче, і зв'язатися безпосередньо з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.