Keystone logo

3 Магістратура Програми в Дослідження косметології Індустрія краси 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження косметології
 • Індустрія краси
Сфери навчання
 • Дослідження косметології (3)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Дослідження косметології Індустрія краси

  Ступінь магістра надає розширені інструкції в галузі навчання, яка включає більш конкретних знань, дослідження і аналіз методів та бізнес-навичок. Ступінь магістра зазвичай фокусується на одному аспекті загальної області дослідження, що робить випускника експерта, який кваліфікується на посади вищестоящим органом.

  Що таке Майстер в індустрії краси? Цей ступінь фокусується на досвід волосся, нігтів і догляду за шкірою. Студенти часто дізнаються про інструменти та методи догляду за тілом, а також хімії, пов'язаній з наданням продуктів для шкіри і волосся. Бактеріології вчать в програмі, так що студенти розуміють важливість гігієни для запобігання інфекції на робочому місці. Тому що це вчена ступінь, студенти також дізнатися про методи управління, бізнес-планів та бюджетів, роботи з клієнтами та державними нормативами.

  З ступінь магістра в галузі індустрії краси, студенти не тільки насолоджуватися більш високу зарплату і посаду вищестоящим органом, але вони часто також піти в бізнес для себе. Ця галузь зростає і хороші менеджери завжди затребувані.

  Курсових займає близько року, щоб закінчити, хоча студенти можуть також повинні мати досвід роботи в якості вимоги для ступеня. Студенти повинні дослідити кілька шкіл, щоб дізнатися більше про оплату і графіків курсів, так що ви можете знайти найбільш підходящий для вас.

  З ступінь магістра в галузі індустрії краси, випускники часто вдається салони краси, відповідальні за день в день працює всього установи. Обслуговування клієнтів і задоволеності є ключовими для косметологів, перукарів, талант агентів, дизайнерів продукції і розробників, торгового персоналу та інші в індустрії краси, делегування завдань працівникам в потрібних кількостях і відповідно до їх рівнем кваліфікації, зберігаючи стандарти роботи.Багато випускників проектувати графік роботи і тримати в курсі всіх санітарних норм.

  Щоб дізнатися більше про те, що програми доступні в індустрії краси, пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.