Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 22 Магістратура в Ілюстрація 2023

22 Магістратура Програми в Ілюстрація 2023

Огляд

Ступінь магістра є диплом про вищу освіту, що означає сучасне навчання в області дослідження. Для багатьох студентів ця ступінь може бути зароблена в 18-24 місяців.

Що таке майстер на ілюстрації? Одним з найбільш важливих навичок, ви можете мати в якості художника є здатність стратегічно думати про використання мистецтва, щоб розповісти історію. Ви, ймовірно, дізнаєтеся, як створювати персонаж і дати їм унікальні особистості при малюванні своєї аудиторії в історію. Образотворче мистецтво також знаходиться в межах вашої досяжності з курсами в концепції, композиції сучасного мистецтва і багато іншого. Ви можете закінчити з практичними навичками творчого малювання з використанням цифрових і традиційні (наприклад, намальоване перо) форматів.

Нарахування майстер на ілюстрації може допомогти вам в різних особистих і професійних ситуаціях, даючи вам голос і впевненість, щоб висловити свої ідеї. Ви, ймовірно, дізнаєтеся, як розвивати свої творчі бачення і художні прийоми і отримати навички керівництва для використання в управлінні проектами.Ви можете також отримати цінні навички презентації, які впевнені, щоб служити вам в будь-якій області кар'єри.

Є багато кваліфікованих шкіл, що пропонують магістр в ілюстрації. Вартість навчання залежить від школи ви вибираєте і де він знаходиться. Для розбивки витрат звичайно, зверніться безпосередньо в школу.

Якщо ви геймер, можливо, ви хотіли б подивитися на ігри з іншого боку, і проілюструвати їх. Як би ви хотіли малювати комікси або бути мультиплікатором? Розкадрування художники завжди користуються попитом, будь то в рекламних агентствах або Голлівуді. Якщо цифрові або друку, книги завжди буде потрібен дизайнер обкладинки, або, може бути, ви хочете, щоб ілюструвати дитячі книжки. Всі ці кар'єри вимагають ілюстративних навичок.

Якщо ви готові вивчити цей шлях кар'єри, є безліч шкіл по всьому світу ви можете відвідувати через Інтернет на основі пропозицій.Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мистецтвознавство
  • Ілюстрація
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (22)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання