Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 17 Магістратура в Європейське право 2024

17 Магістратура Програми в Європейське право 2024

Огляд

Щоб мати доступ до більшої різноманітності захоплюючих кар'єри, багато студентів вибирають продовжувати свою освіту після закінчення ступеня бакалавра шляхом зарахування в магістерську програму. Виконання ступеня магістра може дати студентам спеціальні знання в професійній сфері на свій вибір.

Що таке майстер європейського права? Як випливає з назви, така програма дає студентам експертні знання про право в Європі, пропонуючи курси з таких предметів, як механіка права. Студенти можуть вивчати різні види права, включаючи податкове, споживче, інтернет та корпоративне право, щоб дати їм ширше розуміння теми. Ця програма дає студентам повне уявлення про те, як закон функціонує як на національному, так і на міжнародному рівні.

Як і будь-яка магістерська програма, магістр європейського права допомагає студентам розвинути навички, які можуть виявитися корисними як у сфері кар'єри, так і в особистих зусиллях. Відмінні науково-дослідницькі та організаційні навички можуть допомогти студенту виділятися на ринку праці, а комунікативні навички можуть бути корисними в усіх аспектах життя.

Немає встановленої ціни на ступінь магістра. Вартість відрізняється серед шкіл, особливо між університетами різних країн, а також чи курси приймаються особисто чи в Інтернеті, тому ціни різко різняться.

Студенти, які отримують магістра європейського права, можуть мати доступ до цікавого та різноманітного різноманіття робочих місць. Стати державним службовцем є привабливою роботою для багатьох, а інші приймають посади юристів як на національному, так і на міжнародному рівні. Деякі працюють як вчителі, а інші вважають за краще шукати професії як судові посадові особи. Вакансії як державні радники також можуть бути доступними.

Ступінь магістра може бути зароблена або онлайн, або особисто. Залежно від графіків студентів, онлайнові класи можуть надати їм необхідну гнучкість для збалансування своєї освіти з їх особистим життям. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Національне правознавство
  • Європейське право
Сфери навчання
  • Правознавство (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання