Keystone logo

27 Магістратура Програми в Енергетичні дослідження Енергетичне машинобудування Ядерна інженерія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Енергетичні дослідження
  • Енергетичне машинобудування
  • Ядерна інженерія
Сфери навчання
  • Енергетичні дослідження (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Енергетичні дослідження Енергетичне машинобудування Ядерна інженерія

Студенти, які переслідують ступінь магістра прагнуть розширити свої знання та навички в певній галузі дослідження. Більшість програм вимагають ступінь бакалавра у відповідній дисципліні. Майстер в галузі ядерної енергетики машинобудування може забезпечити конкурентну перевагу для кар'єри в цій галузі.

Що таке Майстер в галузі ядерної енергетики інженерії? Дослідження програми складаються з знань і навичок, пов'язаних з ядерною технологією і політики. Курси можуть включати фізику реактора, ядерне паливо і матеріали, паливний цикл, поводження з відходами та питання безпеки. Обговорення економічних, соціальних і політичних контекстах для ядерної енергетики підготувати випускників до глобалізації промисловості. Студенти здобувають навички в проектуванні та експлуатації ядерних систем, моніторинг та виробничі процеси, норми і правила, технічні критерії та надійності конструкції. Навчання в переплетенні цих областях виробляє здатність забезпечити лідерство в міждисциплінарних проектів.

На особистому рівні, вигоди від ступеня включають в себе просування можливостей для кар'єрного зростання в додаток до здатності брати участь у розробці та вдосконаленні систем. І робітники, і громадськість може отримати прибуток від більш досконалих методів безпеки та підвищення інженерного проектування.

Програми доступні по всьому світу і вартість варіюється в залежності від місця розташування і навчальних програм. Студенти повинні досліджувати їх можливості, щоб визначити, який варіант найкращим чином відповідає їх цілям.

Ядерна енергія використовується в багатьох країнах по всьому світу, надаючи альтернативу викопним видам палива в задоволенні зростаючого попиту на виробництво електроенергії. Професіонали потрібні в країнах, де здійснюються плани розвитку, а також у місцях, де ядерна енергетика в даний час використовується. Випускники працюють на комунальних підприємств, лабораторій, консультаційних фірм, завод проектування фірм та державних і приватних установ.Робота включає проектування і розробки, науково-дослідної, навчання, Управління проектом або обслуговування і експлуатацію заводу. На додаток до області виробництва енергії, експертів у галузі ядерної енергії необхідні в таких областях, як медицина, сільське господарство, виробництво та безпеки.

Для просування вашої кар'єри в цій складній глобальної індустрії, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.