Keystone logo

8 Магістратура Програми в Природничі науки Фізика Ядерна фізика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Природничі науки
  • Фізика
  • Ядерна фізика
Сфери навчання
  • Природничі науки (8)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Природничі науки Фізика Ядерна фізика

Після закінчення бакалаврату студентам є загальнодоступний диплом магістра. Цей тип вищої освіти, як правило, готує випускників для конкретних напрямків кар'єри.

Деяким амбіційним студентам може бути цікаво, що є майстром з ядерної фізики. Ступінь магістра в галузі ядерної фізики, як правило, зосереджена на дослідженнях у галузі та отримання розуміння технології та безпеки. Курси вивчення та дослідження можуть включати теми рідкісних ізотопів, рідкісних реакцій, ядерного поділу та тривалості життя ядерних речовин. Такі програми повинні призвести до кращого розуміння більш широких тем, таких як спочатку формуються елементи всесвіту.

Після закінчення ступеня магістра ядерної фізики студенти, як правило, отримали ряд практичних навичок, включаючи можливість аналізувати дані та робити висновки. Крім того, студенти повинні мати можливість використовувати безпечні інструменти та технології для кращого розуміння ядерних процесів та проведення лабораторних досліджень у цій галузі.

Ступінь магістра в галузі ядерної фізики може зайняти два роки, залежно від того, закінчився курс на повному або неповному робочому місці. Обидва варіанти, як правило, доступні для студентів, які бажають вибрати власний графік, і можуть вплинути на загальну вартість отримання ступеня.

Кілька кар'єрів, які можуть виникнути в результаті майстра ядерної фізики, включають в себе роботу як ядерного інженера, ядерного фізика або медичного фізика-ядерника. Ядерні інженери, як правило, проводять дослідження в лабораторіях і можуть працювати на місці на електростанціях, у виробництві, в аерокосмічній промисловості або у військових. З іншого боку, ядерні фізики зазвичай проводять більше теоретичних робіт у лабораторіях. Їх робота може зосередитись на таких сферах, як використання ядерної енергії в галузі зв'язку, охорони здоров'я, електроніки або аерокосмічної діяльності. Медичні фізики-ядерники спеціалізуються на медичних аспектах ядерної енергії для лікування та виявлення захворювань та недуг.

Магістерські програми з ядерної фізики пропонуються в різних країнах світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.