Keystone logo

242 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Штучний інтелект 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Технологічні дослідження
 • Штучний інтелект
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (242)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Технологічні дослідження Штучний інтелект

  Зарахування до магістерської програми після отримання ступеня бакалавра може дати студентам передові знання з предметів, які підвищують свою кар'єру. Цей ступінь може кваліфікувати студентів як фахівців у вибраних областях та зробити їх право на широкий вибір високооплачуваних робочих місць, ніж у випадку, якщо вони мають лише ступінь бакалавра.

  Що таке майстер у штучному інтелекті? Це програма, призначена для надання студентам глибшого розуміння технології та застосування логіки для створення штучного інтелекту. Студенти можуть вивчати механіки, такі як машинобудування та робототехніка, в той же час вивчаючи курси, які вивчають принципи логіки, програмування та інтелекту. Кожен курс, як правило, дає студентам глибоке знання аспекту машинного навчання і навчає їх створювати та програмувати унікальні проекти для галузі штучного інтелекту.

  Багато навичок може бути розроблено під час магістерської програми, що може призвести до високооплачуваних робочих місць та кар'єрних успіхів у майбутньому. Студенти можуть розвивати навички критичного мислення та технології, які допоможуть їм досягти успіху у сфері кар'єри, а також можуть вивчати важливі проблеми, що вирішують проблеми.

  Оскільки це може зайняти від одного до трьох років, щоб закінчити ступінь магістра, вартість різко змінюється. Кожна школа відрізняється і має власні плати за навчання, а розташування класів також може вплинути на ціну.

  Область штучного інтелекту є порівняно новою і захоплюючою, і цілий ряд цікавих кар'єрів доступний тим, хто має відповідну ступінь. Деякі студенти можуть вибрати працювати інженерами програмного забезпечення, тоді як інші віддають перевагу кар'єрі як аналітики. Багато хто знаходить позиції розробників. Роботи, що працюють із програмами для машинного навчання, також можуть бути доступними, і нові можливості для кар'єри продовжують з'являтися, коли ринок розширюється.

  Балансування особистого життя з освітою є проблемою для багатьох студентів. Ряд університетів почали пропонувати онлайн-класи, щоб дати студентам гнучкість, необхідну їм для досягнення успіху. Щоб знайти університет, який відповідає вашим потребам, знайдіть вашу програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймаючою канцелярією навчального закладу за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.