Keystone logo

58 Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Комунікація Цифрові комунікації 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Комунікація
  • Цифрові комунікації
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (58)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Комунікація Цифрові комунікації

Після того, як ви завершили програму навчання на ступінь бакалавра, ви, ймовірно, кваліфіковані, щоб продовжити свою освіту, вступивши в програмі магістра. Це дає вам хороший старт у вашій кар'єрі і готує вам добитися успіху з відповідними передовими навичками і знаннями.

Що таке Майстер в цифрового зв'язку? Цифрова зв'язок просто посилається на відправку та отримання інформації за допомогою електричних технологій, таких як комп'ютери, телефони і цифрові рекламні щити. Тому що це велике поле, то кар'єра, які можливі також дуже різноманітні, що означає, що фокус досліджень може змінюватися так само, як багато. Можна пройти курси, які стосуються інформатики, цифрової дослідження, публікації, нових медіа досліджень, мовлення і багатьох інших цифрових полів.

Студенти, які беруть час спеціалізуватися свої дослідження для кар'єри вони сподіваються продовжити, швидше за все, виграють від вельми специфічного препарату.Крім того, магістри часто можуть заробити вищу зарплату, ніж ті, хто тільки має ступінь бакалавра.

Перед зарахуванням, важливо мати уявлення про вартість отримання ступеня магістра в області цифрового зв'язку. Програма, школа, і країна навчання ви вибираєте все це впливає на витрати, необхідні для завершення ступеня.

Види кар'єри, які можливі з майстром в цифрового зв'язку, настільки ж різноманітні, як і сама програма. Якщо ви зацікавлені в мультимедіа або дизайн, ви можете стати веб-розробник. Студенти Інформатика готуються до кар'єри в галузі управління комп'ютерної системи та інформаційних технологій фахівців. Можна працювати в більшості позицій, пов'язаних з виробництвом фільму, таких як редактор або видавець. Крім того, багато підприємств бажають експерта соціальних мереж, щоб допомогти їм створити присутність в Інтернеті.

Якщо ви зацікавлені в цифрового зв'язку, знайти кращу програму для вас. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.