Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 21 Магістратура в Художня освіта 2023

21 Магістратура Програми в Художня освіта 2023

Огляд

Магістри пропонують передові можливості для студентів, які хочуть продовжити свою освіту. Зазвичай типи малих класів в аспірантурі дозволяють студентам отримати навички, необхідні для розвитку своєї кар'єри з одним-двома роками інтенсивного навчання.

Що таке майстер в галузі мистецтва? Випускні програми в галузі мистецтвознавства можуть підготувати студентів до отримання освітнього досвіду у всьому світі. Студенти можуть спеціалізуватися на середню або спеціальну освіту або можуть вибирати збалансованість своїх навчальних програм з різноманітними методами мистецтва, історіями та методами навчання. Інші галузі спеціалізації можуть включати пропагандистську діяльність, історію, мистецтво спільноти, музейну освіту та мистецтвознавство. Студенти, як правило, отримують сильний навчальний план теорії та практичного досвіду як всередині, так і за межами студії, відточуючи себе видатними педагогами за допомогою суворих курсових та дослідницьких робіт.

Студенти, які закінчують магістра в галузі мистецтвознавства, можуть набути здатності викладати у різних вікових групах, проводити вичерпний аналіз та критику мистецтва та здійснювати навігацію літописами історії з професіоналізмом та чутливістю. Ці риси можуть сприяти розвитку професії студента і дають йому змогу розвиватися як художник.

Витрати, пов'язані з поглибленим ступенем, повинні бути використані в залежності від витрат на проживання та часу. Оскільки кожна програма має різні вимоги та унікальний платіж, зацікавлені студенти повинні зв'язатися з їхніми вищими університетами для точної оцінки витрат.

Існує не типове робоче середовище для людини з цією кваліфікацією, оскільки це забезпечує шлях до таких різних професій. Студенти, як правило, продовжують працювати в державних школах, університетах, музеях, арт-центрах та художніх галереях, хоча існує і багато інших галузей, які також називають цей набір навичок. Директор галереї, викладач мистецтв, музейний спеціаліст, викладач мистецтв, арт-консультант та консультант з питань освіти - це лише декілька титулів, які випускають у цій галузі.

Сім'я і робоче життя не повинні стояти на шляху підвищення кваліфікації. Ви можете продовжувати навчання в галузі мистецтва з традиційними або онлайновими заняттями. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Викладання
  • Художня освіта
Сфери навчання
  • Педагогіка (21)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання