Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 109 Магістратура в Дослідження християнства 2023

109 Магістратура Програми в Дослідження християнства 2023

Огляд

Багато студентські власники ступеня вибрати, щоб повернутися до вищої освіти, щоб переслідувати ступінь магістра, яка є передовим освітнім досягненням нагороджений приблизно через два або три роки інтенсивного вивчення даного предмета.

Просто те, що Майстер в християнських досліджень? Це суворе програма, як правило, включає в себе ретельний огляд Біблії і її різних навчань і доктрин, з пильною увагою часто дане предмета, наприклад, в Старому Завіті, в Новому Завіті, в Євангеліях і загальної християнської теології. Додаткову увагу часто приділяється темах, включаючи есхатологія, сотериологии, освячення і еклезіології. Багато програм також спрямовані на євангелізацію, біблійної зв'язку, християнських культурних міркувань і духовного життя, у тому числі в суміжних областях.

Багато випускників християнських досліджень програм повідомляють про поліпшення задоволення від роботи і більше можливостей для працевлаштування після забезпечення вчений ступінь.Більшість коледжів та університетів також вимагають ступінь магістра, щоб навчити християнських досліджень на університетському рівні.

Там немає зумовлена ​​вартість отримання магістра в християнських досліджень. Тому витрати курс змінюватися в залежності від таких факторів, як, де пропонується курс, студенти повинні з'єднатися з реєстрації офісі кожної школи вони розглядають в точної інформації.

Існує безліч варіантів кар'єри для тих, хто ефективно заробити ступінь магістра в християнських досліджень. Загальні кар'єрні моделі включають те, що з духовенства директора члена або міністерства, а інші йдуть на роботу для некомерційних організацій з християнськими зв'язків або впливу. Багато випускників продовжують виконувати місіонерську роботу в різних загальних параметрів, в той час як інші йдуть викладати християнських досліджень в різних середовищах, включаючи вузів, коледжів або релігійних організацій і установ.

Наша база даних є хорошим місцем, щоб почати спілкування з адміністраторами багатьох онлайн християнські досліджень програм, пропонованих в школах по всьому світу. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Дослідження християнства
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (109)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання