Keystone logo

43 Магістратура Програми в Економічні дослідження Фінансові технології 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
  • Фінансові технології
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (43)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Економічні дослідження Фінансові технології

Щоб отримати додаткову компетентність у вибраній галузі навчання, багато студентів продовжують ступінь магістра. Студенти можуть вибрати спеціальність з їхніх бакалаврів, або ступінь магістра може бути в іншому напрямку. Бакалаврські ступені, як правило, потрібно перед початком вищої освіти.

Що таке майстер у Fintech? Цей аспірантуру, як правило, готує студентів до роботи в галузі фінансових послуг, пропонуючи продукти та послуги через Інтернет або використовуючи технологію для інновацій фінансових продуктів та їх каналів доставки. Студенти можуть зосередити увагу на цифрових банках та фінансах, електронних платежах, онлайновому кредитуванні, однорангових кредитах, грошовому фінансуванні, інвестиціях та торгівлі цінними паперами, а також інших видів фінансового менеджменту, які можна доставити за допомогою комп'ютерної або мобільної програми.

Студенти можуть вивчати передові навички програмування, які можуть бути застосовані на багатьох технічних і технічних посадах. Вони також можуть вивчати методи співпраці та складні навички вирішення проблем, які можуть добре служити в стратегічних консалтингових середовищах.

Витрати на отримання ступеня вищої освіти можуть різнитися залежно від того, скільки часу потрібно одержати, щоб отримати ступінь, чи курси проводяться особисто або в Інтернеті, а також розташування школи. Перш ніж вибрати магістерську програму, студенти можуть захотіти подивитися на кілька варіантів.

Випуск магістра наук у галузі fintech може привести до багатьох кар'єрних можливостей, включаючи віце-президента або директора відділів розвитку в провідних багатонаціональних банках або фінансових установах. Інтернет-компанії з фінансових послуг можуть наймати випускників як науково-дослідних керівників або директорів з розвитку, тоді як фірми з великими даними можуть наймати студентів як стратегічних аналітиків або консультаційних директорів для співпраці з фінансовими компаніями, коли вони запускають або переробляють свою продукцію. Випускники можуть стати генеральним директором або президентом, коли вони запускають свої фірми fintech, щоб пропонувати інноваційні фінансові продукти споживачам або підприємствам.

Студенти можуть проходити вищу освіту з університетів або технікумів або в університетському містечку, або через дистанційне навчання в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.