Keystone logo

39 Магістратура Програми в Педагогіка Викладання Фізичне виховання 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Викладання
  • Фізичне виховання
Сфери навчання
  • Педагогіка (39)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Педагогіка Викладання Фізичне виховання

Ступінь магістра - це шановні студенти, які проводять роки роботи в рамках програми випускників. Цей ступінь може кваліфікувати їх, щоб знайти роботу у своїй галузі або отримати ступінь доктора.

Що таке магістр фізичної культури? Це ступінь, яка надає студентам навички, необхідні їм для роботи в якості інструктора з фізичної культури. Особи, які навчаються в цій програмі, повинні розраховувати на випускника з глибоким розумінням здоров'я та фізичної підготовленості та як впровадити успішні спортивні програми у школах. Курсова робота в цій програмі може включати в себе психологію, теорію спорту, анатомію, серцево-судинну науку та навчальні плани та інструкції з легкої атлетики.

Ступінь магістра фізичного виховання може забезпечити випускників з добре розвинутим тренінгом, роботою в команді та навичками спілкування з громадськістю. Ці навички можуть допомогти випускникам забезпечити належну кар'єру після закінчення навчання.

Загальна вартість програми для отримання ступеня магістра фізичної культури залежить від того, чи студент обирає повний робочий день і де знаходиться школа. Студенти заохочуються звернутися до своїх перспективних шкіл для отримання додаткової інформації або з питаннями.

Отримавши ступінь, випускники можуть виявити навички роботи як вчителі в школах усіх класів. Вони також можуть працювати як особистий тренер, власник і оператор тренажерного залу, тренер з спортивних тренувань або директор із занять. Якщо робота з дітьми не є привабливою, випускники, можливо, зможуть знайти роботу в оздоровчих клубах, в санаторіях, в коледжах або в літніх людях, які допомагають здійснювати заняття з координації. Ті, хто бажає максимізувати свій потенціал заробітку, можуть це зробити, пройшовши вищу освіту або працюючи незалежним консультантом або тренером.

Інтернет-майстер програми з фізичного виховання можна знайти в школах по всьому світу. Ці програми хороші для тих, хто не може взяти участь у традиційному графіку коледжу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.