Keystone logo

5 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Мовні дослідження Французькі дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Мовні дослідження
  • Французькі дослідження
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Мовні дослідження Французькі дослідження

Нарахування ступеня магістра вимагає прихильності академічних досягнень. Ці програми призначені для просунутих студентів, що беруть свою кар'єру на наступний рівень. Як правило, вимагають більше двох років очного навчання, ці програми часто включають в себе оригінальний дослідницький проект, щоб дозволити випускникам продемонструвати майстерність матеріалу.

Що таке Майстер у французьких дослідженнях? Це програма ступеня високого рівня для студентів французької мови та культури. Хоча деякі програми не вимагають швидкості на французькій мові до реєстрації, студенти можуть отримати вигоду з попереднього курсову на мові. Вона є спільною для навчання на цьому рівні, щоб викладати повністю французькою мовою. Це збагачує розуміння культури і допомагає студентам в подальшому розвивати свій творчий хист спілкування. Теми зазвичай виходять за рамки тільки основні граматики і вимови уроків з класів нижчого дивізіону. Студенти можуть вникати французьке мистецтво, літературу та історію.

Нюанси французької мови краще зрозумілі за допомогою вивчення загальної культури. Студенти також дізнаються, як Франція різко вплинула на решту світу. Вони розробляють кращі аналітичні і розумові навички і можуть критично оцінити обмін між культурами.

Загальна сума витрат на програму магістра залежить від ставок навчання установи і час навчання потрібно. Студенти повинні також бюджет витрат, в той час як в школі. Приймальні відділи університетів можуть надати більш детальну інформацію.

Випускники французької програми досліджень готові вийти на міжнародну робочу силу. Багато хто знаходить роботу з підприємствами, які мають зв'язок у Франції і по всій решті Європи. Уміння спілкуватися між культурами ценено так випускники можуть стати бізнес-менеджерами і консультантами. Деякі йдуть на роботу в сфері освіти, як французькі вчителі. Інші можуть знайти роботу в якості перекладачів та гідів.Високопрофесійні особи можуть бути використані дипломатами або іншими державними органами.

Важливо, щоб дослідити всі можливі варіанти, перш ніж прийняти рішення про конкретну програму. Якщо у вас є обмеження графіка, інтернет-коледжу часто забезпечує найкращі засоби досягнення своєї освітньої мети. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.