Keystone logo

3 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Французька література 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Французька література
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Французька література

Студенти, які заробили їх ступінь бакалавра наук і бажають проводити більш часто вчений ступінь вступити в програмі магістра. У той час як більшість програм вимагають захисту дисертації, вимоги курсу і зобов'язання часу змінюватися в залежності від кожного навчального закладу.

Що таке Майстер у французькій літературі? Хоча окремі програми різні, багато хто з них мають аналогічні компоненти. Кандидати в цілому повинні бути досвідченими французькою мовою і мати тверде розуміння історії країни. Студенти, як правило, очікують, аналізувати різні жанри літератури в тому числі художньої, документальної літератури та поезії. Спеціалізовані курси навчання можуть бути розбиті на період часу, регіон, автору або темі. Випускні вимоги можуть бути курс на основі або на основі досліджень, в залежності від програми.

Майстер по французькій літературі може допомогти вам розвивати навички, які зміцнювали свою цінність на робочому місці і допомогти вам заробити зарплату ви завжди хотіли.Студенти часто розвивають неоціненний критичне мислення, зв'язку та навички вирішення проблем, які можуть бути використані при аналізі або викладанні текстів.

Вартість для заробляння вчений ступінь може варіюватися від однієї установи до іншої. За допомогою різних варіантів курсу і вимог часу, кожна програма унікальна. Зв'яжіться з офісом приймальної комісії програми, яка цікавить вас, щоб дізнатися про навчання, фінансування і можливості отримання стипендій.

Хоча деякі мріють бути професором, Майстер випускників французької літератури не повинні обмежувати себе до кар'єри в галузі освіти. Багато студентів працюють в міжнародних галузях прибуткових галузей промисловості, таких як бізнес, право і фінанси. Маркетингу і комунікацій співробітники і фахівці є популярним вибором для недавніх випускників. Уряд і дипломатичні доручення також поширені серед вчених французької літератури.

Програма Ступінь магістра може допомогти вам розвинути знання та досвід, Ви повинні максимізувати свій потенціал. Для того, щоб знайти той, який підходить для вас, шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.