Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 21 Магістратура в Фотоніка 2023/2024

21 Магістратура Програми в Фотоніка 2023/2024

Огляд

Як правило, вимагає двох років очного навчання, ступінь магістра є наступний повний освітній рівень вище рівня бакалавра. Програми магістратури часто приймають обмежену кількість претендентів, тому студенти повинні тримати свої оцінки високо, щоб збільшити свої шанси вступу.

Що таке Майстер в Photonics? Студенти, які приходять з інженерних або фізичної науки походження можуть бути прийняті курси, які торкалися по яскравості, але програма магістра готує їх для більш глибокого, зосереджені дослідження з цього питання. Курсова включає в себе поєднання академічного аналізу легких, пов'язаних з тим, поряд з лабораторним заходи на практиці поняття, як вони дізналися. Робота завершується як окремо, так і в групах.

Можливості працевлаштування поліпшуються для випускників магістратури, як вони краще підготовлені для обробки технічних аспектів лазерів, спектроскопії і оптики.Програма магістра допоможе студенту зрозуміти, як теорію і застосування фотоніки, виготовивши таким чином випускнику в наукових і інженерних аспектах спеціальності.

Витрати варіюються в залежності від школи і його місцезнаходження. Кандидати повинні порівняти ціни на навчання і зборів в різних установах, щоб вибрати програму, яка і відповідає їх бюджет і освітні потреби.

Випускники, які йдуть в промисловість часто працюють для зв'язку, охорони здоров'я або сонячної енергії компанії. Вони також можуть знайти роботу для розвитку обробки продукту виробником пристрою або як частина команди для полегшення документації і маркетингових зусиль. У галузі зв'язку, вони часто співпрацюють з інженерами з інших дисциплін, таких як громадянське і електричне, і може взаємодіяти з державними органами і посадовими особами планування. Випускники, які продовжують свою освіту ввести спеціальностей квітучий досліджень на чолі з деякими з кращих університетів світу.

Школи, що пропонують програми магістра в області фотоніки розташовані по всьому світу, але значне скупчення програм якості можна знайти в центральній і північній Європі. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Інженерні дослідження
  • Матеріалознавство
  • Фотоніка
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (21)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання