Keystone logo

25 Магістратура Програми в Соціальні науки Політологія Уряд 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Політологія
  • Уряд
Сфери навчання
  • Соціальні науки (25)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Соціальні науки Політологія Уряд

Східний камінь між ступенем бакалавра та докторантурою, ступінь магістра - аспірантура, яка, як правило, триває до трьох років. Студенти, які досягають своєї мети заробляти майстра, можуть виявити, що у них є набагато більше можливостей, ніж ті, хто цього не робить.

Що таке майстер уряду? Цей ступінь, як правило, надає студентам широкий спектр знань, оскільки вони навчаються вивчати соціальні інститути, включаючи вивчення напрямків реформ та створення змін у суспільстві. Фахівці в програмі можуть вивчати практику та теорію політики та формування політики. Деякі навчальні заклади дозволяють студентам спеціалізуватися в таких сферах, як політичне спілкування, дослідження в галузі безпеки, вивчення демократії та управління.

Студенти, які отримують ступінь магістра в галузі державного управління, вивчають широкий спектр навичок, таких як здатність ідентифікувати та аналізувати проблеми, а потім створювати ефективні рішення, в результаті чого люди, які добре обізнані, можуть створювати конкурсні резюме. Багато студентів володіють сильними знаннями в галузі управління, економіки, статистики та аналізу політики. Ступінь може навчити людей говорити ефективно публічно, слухати активніше та краще керувати своїм часом.

Не існує встановленого числа для опису вартості отримання ступеня уряду. Як правило, кожен навчальний заклад встановлює власну ціну за кредитну годину, і кожна країна має свої закони стосовно того, скільки коледжу може стягувати. Можливість отримання стипендій та грантів також може змінити ціну.

Заробіток ступеня магістра в уряді забезпечує різноманітні кар'єрні рішення для випускників. Деякі з них можуть продовжувати брати очевидні кар'єрні шляхи, наприклад, стати лобістом або займаючи політичний офіс. Інші можуть працювати як керівники кадрів, економісти або політологи. Тим не менш, інші можуть вибирати викладання уряду на рівні середньої та після середньої освіти як вчителі чи викладачі. Чи для державної установи, університету, приватної компанії чи корпорації існує безліч можливостей.

Коледжі, університети та інші вищі навчальні заклади можуть надавати власні магістерські програми у всьому світі. Ті, хто бажає дистанційно працювати, також можуть відвідувати курси в Інтернеті у багатьох випадках. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.