Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 42 Магістратура в Управлінський облік 2023

42 Магістратура Програми в Управлінський облік 2023

Огляд

Отримання ступеня в галузі бухгалтерського обліку може запустити будь-який студент до прибуткової кар'єри в галузі фінансів. У той час як ступінь бакалавра ви можете отримати на правильному шляху, магістр в області управлінського обліку може відкрити корпоративні та державні кар'єри треків, які ставлять фінансові знання випускників усіх видів використання.

Що таке Майстер в галузі управління бухгалтерського обліку? Цей ступінь програма має більш цілеспрямований підхід до обліку для того, щоб студенти, щоб відточити свої навички фінансування. Курсова часто включає в себе поглиблене вивчення оподаткування, аудиту, бухгалтерського обліку інформаційних систем, корпоративних фінансів та управлінського обліку. Студенти, як правило, мають закінчити ступінь бакалавра у відповідній галузі дослідження перш, ніж бути прийнято такої програми. Це займе близько двох років, щоб завершити цей тип ступеня.

Бухгалтерський облік є одним з найшвидших поля для вирощування кар'єру в світі.Є багато переваг для заробляння вчений ступінь в цій галузі дослідження, в тому числі деякі бухгалтерські програми можуть допомогти вам в отриманні вашого CPA або ЦРУ сертифікати, які допоможуть вам знайти роботу після закінчення навчання. Роботодавці можуть також сприяти заявників з науковим ступенем.

Вартість отримання ступеня магістра в галузі управлінського обліку широко варіюється залежно від установи і навіть країни навчання. Студенти повинні досліджувати програми і для того, щоб зрозуміти, що беруть участь роду витрат.

Отримання ступінь магістра в галузі управлінського обліку краще готує випускників до бухгалтерського обліку в бізнесі та уряді. Кар'єра з урядовими органами або великих корпорацій може виявитися неможливим. Робота, пов'язані з цією ступеня часто включають в себе управління активами, аналіз продуктивності, бюджетування, аналіз витрат, і багато іншого. У ці дні, багато роботодавців вимагають їх бухгалтерів, принаймні мати ступінь магістра, перш ніж наймати.

Студенти, як правило, застосовуються для такої програми в Інтернеті. Перед застосуванням, студенти, як правило, потрібно, щоб запрацювали ступінь бакалавра у відповідній галузі. Стенограми та інтерв'ю також може бути необхідно. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
  • Бухгалтерський облік
  • Управлінський облік
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (42)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання