Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 158 Магістратура в Управління фінансами 2023

158 Магістратура Програми в Управління фінансами 2023

Огляд

Багато студентів, побажає взяти свої знання фінансових операцій далі після отримання ступеня бакалавра і переслідувати магістра в галузі фінансового менеджменту. Студенти, які бажають придбати одну з цих ступенів часто мають глибоке розуміння фінансових ринків і задоволення від роботи з фінансами.

Один з перших питань, студенти мають, коли вони вперше познайомився з цієї програми, "Що таке Майстер в галузі фінансового менеджменту?» Це особливо ступінь дає студентам можливість опанувати тим, що вплив на фінансове благополуччя організації, у тому, як структура капіталу, дивіденди, ризик, і оцінка грошових потоків. Студенти можуть прийняти загальні курси фінансування на додаток до класів, які відносяться до інвестиційних рішень, міжнародних корпоративних фінансів та світової економіки.

Поле Бізнес Фінанси надзвичайно конкурентоспроможними.Коли студенти вивчають і отримати ступінь магістра в галузі фінансового управління, вони можуть придбати навички та знання, які вони повинні стояти в цій конкурентній сфері та роботі в положенні, яке платить їм Гідну заробітну плату.

Скільки це коштує, щоб отримати цей тип ступеня магістра в значній мірі залежить від організації і які звинувачення університетів для навчання. Крім того, скільки це коштує, щоб вступити в одну з цих програм також залежить від його довжини і розташування університету.

Випускники, які закінчили ступінь магістра в галузі фінансового управління може працювати для великих фінансових інститутів, медіа-компаній, або швидкозростаючих компаній практично в будь-якій галузі. Ті, хто отримує один з цих ступенів може також працювати як фінансовий аналітик, особистого або ділового фінансового консультанта, керуючого рахунком, фінансовим менеджером, фінансовим експертом, або в будь-якому іншому положенні, яке вимагає поглибленого знання фінансових систем і сильних навичок управління.

Студенти, зацікавлені в проведенні такого роду мірою можуть проходити курси в Інтернеті, якщо вони мають багато вимог на їх часу або в обличчя. Щоб почати процес подачі заявки, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
  • Управління фінансами
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (158)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання