122 Магістратура Програми в Управління туристичними послугами 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Туризм і готельний бізнес
 • Туризм
 • Управління туристичними послугами
Сфери навчання
 • Туризм і готельний бізнес (122)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістратура Програми в Управління туристичними послугами

  Багато студентів, що навчаються ступінь магістра вибрати для вивчення навчальної програми з акцентом на індустрії туризму. Проведення вчений ступінь в цій області забезпечує конкурентну перевагу в цій вельми затребуваних області.

  &nbsp

  Що таке Майстер в туристичний менеджмент? Майстер в туристичний менеджмент наряди студентів з необхідними знаннями, такі як розвиток підприємницьких підприємств, збільшення доходів, виступає стійкості та управління природними та людськими ресурсами. Учасники програми також дізнаєтеся про основні будівельних блоків туризму, в тому числі універсальні теми, як управління. Студенти обирають варіанти від широкого спектру курсів, які відповідають їх інтересам; Це може включати в себе глобальну політику в галузі туризму, туризм фінанси і стратегічне управління для подорожей і туризму.

  &nbsp

  Є безліч причин, чому студенти обирають проводити майстер в галузі туризму управління.Наприклад, вони познайомляться з різними таких понять, як екотуризм, комунікацій та управління конфліктами і маркетинг в туризмі. Крім того, вчений ступінь в цій області дозволяє людям швидко піднятися у швидко мінливому глобального навколишнього середовища організації туризму.

  &nbsp

  Вартість варіюється залежно від установи, і програма триває від одного до трьох років. Це має важливе значення для майбутніх студентів досліджувати школу повністю, щоб забезпечити, що програма, пропонована відповідає їх намічених цілей.

  &nbsp

  Люди, які заробляють ступінь свого господаря часто виявляються у високому попиті на ряд позицій, які стають все більш конкурентоспроможними, в тому числі туристичних агентств, гідів та менеджерів туристичного маркетингу.Студенти будуть розвивати більш тісні комунікації та маркетингу, основи, дізнавшись, як взаємодіють через інтенсивні досвіду навчання з однолітками, викладачами та фахівцями галузі з усього світу.

  &nbsp

  Міжнародні та вітчизняні варіанти на різних університетів. Онлайн-класи є прекрасною альтернативою для людей, які живуть по всьому світу, особливо у віддалених районах з обмеженим доступом у приміщення. Інтернет-даних варіантів також підходить для людей, які вимагають гнучкого графіка. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.