Keystone logo

52 Магістратура Програми в Транспорт і логістика Транспорт Управління транспортом 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Транспорт і логістика
  • Транспорт
  • Управління транспортом
Сфери навчання
  • Транспорт і логістика (52)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Транспорт і логістика Транспорт Управління транспортом

Заробіток ступінь магістра в галузі Transportation Management є ідеальним варіантом для тих, хто любить досліджувати перевірені перспективи і торгівлі новими ідеями про складних систем транзиту. Студенти, що отримали ступінь в галузі управління транспортної можуть працювати, щоб полегшити годину пік заторів, планувати нові підходи до управління шосе подорожі систем, а також дізнатися про ланцюгових процесів постачання в глобальних і внутрішніх систем.

Що таке Майстер в Transportation Management? Це метод, який буде озброїти студентів з необхідними знаннями для досягнення успіху, такі як управління транспортних і розподільних мереж. Вона поєднує навчання з різних дисциплін, таких як машинобудування, економіка і міське планування для навчання студентів про детерминантах, необхідних для проектування транспортних систем. Учасники програми також дізнаєтеся про стабільність, підвищення безпеки та підвищення надійності та ефективності транспортних систем.

Є безліч причин, щоб прийняти ступінь магістра в галузі управління транспортом, звичайно. Наприклад, програма вчить ряд навичок, таких, як контроль за планування, логістику, розробку, технічне обслуговування та ремонт транспортних систем. Студенти можуть розраховувати для управління фінансовими аспектами, у тому числі бюджетів та витрат.

Витрати на програми, будуть відрізнятися в залежності від університету. Навчальна програма триває від одного до трьох років. З цієї причини, дуже важливо для потенційного студента до наукові школи повністю, щоб забезпечити, що програма, пропонована відповідає їх цілі.

Особи, які беруть участь у програмі виявляються часто користуються високим попитом на все більш конкурентних кар'єри, таких як фахівців в галузі логістики, транспортних планувальників і менеджерів транзитних операцій. Студенти розвивають сильні основи управління, зосередивши увагу на логістику переміщення поставок, окремих осіб і товарів з одного місця в інше при розгляді безпеки, ефективності та вартості.

Численні міжнародні можливості для програми існують з різними університетами. Онлайн класи виняткових варіант для студентів, які живуть по всьому світу, особливо у віддалених районах з обмеженим доступом в коледж. Інтернет на основі вибору і задоволення тим особам, які вимагають гнучкого графіка. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.