Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 5 Магістратура в Управління роздрібною торгівлею 2023

5 Магістратура Програми в Управління роздрібною торгівлею 2023

Огляд

Для роботи в роздрібній управління, необхідно багато досвіду роботи і, можливо, формальної освіти. Переслідуючи ступінь магістра в галузі управління роздрібною торгівлею, ви можете дізнатися, що це бере, щоб досягти успіху в світі бізнесу.

&nbsp

Що таке Майстер в роздрібній управління? Призначений для аспірантів, які мають вчені ступені в галузі гостинності, ця програма готує вас до роботи в будь-який з різних роздрібних професій. Студенти отримують навички в галузі ділового адміністрування, візуального мерчандайзингу та маркетингу. Вони також можуть проводити концентрації в події, продукти харчування, або управління роздрібних послуг. Класи в області бухгалтерського обліку та економіки, як правило, включені в навчальні програми програми.

&nbsp

Ви можете зробити Ваш роздрібний резюме менеджера виділяються отримання ступеня магістра. Хоча потенційні роботодавці в першу чергу зосередитися на свій попередній досвід роботи, ваш формальне навчання може справити на них враження і збільшити ваші шанси на отримання позицію.Оскільки попит на роздрібних робочих місць буде рости в майбутньому, знайти роботу не повинен бути складним процесом.

&nbsp

Є ряд програм ступеня доступні, і більшість з них займе два роки, щоб закінчити. Навчання варіюється від школи до школи. Дослідження або зв'яжіться установа перед застосуванням, щоб визначити вартість реєстрації.

&nbsp

Майстер в роздрібній управління мірою може відкрити двері для цілого ряду професійних можливостей. Багато випускників знаходять роботу в якості менеджерів мерчандайзингу, купуючи директорів, менеджерів з маркетингу та менеджерів із закупівель. Ви також можете бути кваліфіковані, щоб подати заявку на будь-якій позиції управління старшої ланки. Зі ступенем магістра, ви готові працювати в більшості областей індустрії гостинності, особливо ті, що відносяться до маркетингу та продажу і закупівлі.

&nbsp

Є багато міжнародних університетів, які пропонують програми в роздрібній управління.Крім того, загальні для людей, щоб зареєструватися в онлайн-програм. Зрозумійте, що багато шкіл вимагають, щоб студенти мають не менше двох років досвіду роботи до надходження. Якщо ви готові придбати ваш ступінь, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Управління роздрібною торгівлею
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (5)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання