Keystone logo

22 Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Управління розвитком 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Управління розвитком
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (22)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Управління розвитком

  Після закінчення ступеня бакалавра, досягнення ступеня магістра ідеально підходить для підвищення кваліфікації та навчання в конкретній галузі. Багато кар'єри та посади на вищому рівні вимагають закінчення ступеня магістра.

  Студенти, зацікавлені в соціальній політиці, можуть задатися питанням, що є магістром в управлінні розвитком. Цей ступінь готує випускників до керівництва організаціями та установами у сферах розвитку та державної політики. Теми дослідження можуть включати фінансування та дослідження, планування проекту, людські ресурси, стійкість, міжнародна економіка та лідерство. Багато курсів також включають в себе фундаментальні вказівки з теорії операцій щодо того, як успішні роботи розвиваються у більш широких глобальних контекстах. Деякі програми мають необхідні курси, які повинні бути завершені, щоб забезпечити ці фундаментальні знання.

  Випускні програми в галузі управління розвитком надають студентам багато практичних навичок. Одним із основних навичок є здатність аналізувати та критично оцінювати соціально-економічну політику. Інші навички включають дослідження, керівництво та стратегії управління.

  Такі програми зазвичай тривають принаймні 12 місяців для завершення, а деякі - протягом двох років. Деякі університети пропонують магістерські програми з управління розвитком неповний робочий день.

  Майстер в галузі управління розвитком може призвести до кар'єри з різними установами. Випускники можуть знайти роботу як радники, консультанти чи фахівці з мікрофінансування, наприклад, працюючи з державними, приватними та некомерційними установами. Вони можуть включати банки, уряди, міжнародні органи, такі як ООН чи Світовий банк, неурядові організації, організації соціального підприємництва, релігійні місіонери тощо. Застосовуючи теорію та практику, менеджери з розвитку працюють над досягненням стійкого успіху в реалізації державної політики та соціальних ініціатив, спрямованих на поліпшення добробуту людей та планети. Багато магістерських програм включають в себе створення мереж і кар'єру як частину їх навчального плану, тому студенти добре пов'язані, щоб забезпечити роботу після закінчення ступеня.

  З міжнародною роллю цього ступеня, програми пропонуються по всьому світу. Деякі з них можуть бути доступними як онлайнові курси. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.