Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 58 Магістратура в Управління ресурсами 2023

58 Магістратура Програми в Управління ресурсами 2023

Огляд

Після того як студенти отримують ступінь бакалавра, у них є можливість вступити до робочої сили або продовжити навчання. Один з способів, яким вони зможуть продовжувати навчання, - це ступінь магістра. Ці ступені дозволяють випускникам розвивати краще розуміння обраної теми та звертатися за більш високооплачуваними роботами.

Що таке майстер з управління ресурсами? Ця програма навчання вчить студентів ефективно управляти використанням природних ресурсів. Студенти можуть пройти курси з економіки, екологічної політики, аналізу витрат і вигод та багато іншого. У рамках цих програм студенти можуть вибрати спеціалізацію у таких сферах, як водопостачання, екологічна інженерія або захист ресурсів. Існують інтенсивні однорічні програми та традиційні дворічні програми, з яких студенти можуть вибрати.

Студенти, які переслідують магістра в галузі управління ресурсами, вивчають навички бюджетування, які можуть бути застосовані до багатьох різних сфер діяльності. Крім того, випускники розуміють, як інтерпретувати складні дані та проводити дослідження.

Точна ціна Майстра з управління ресурсами залежить від декількох факторів. По-перше, майбутні студенти повинні враховувати вартість навчання університету за кредит, а також кількість кредитів, необхідних для отримання ступеня. Деякі інститути можуть стягувати менше коштів для місцевих студентів, ніж люди з інших областей.

Після заробітку магістра в галузі управління ресурсами, випускники можуть вибрати або дослідницьку, або професійну кар'єру. Випускники, які продовжують проводити дослідження, можуть працювати в університеті чи іншому навчальному закладі як науковці та викладачі для подальшого розуміння екологічних, економічних та інших факторів, які впливають на управління ресурсами. Випускники, які обирають професійний шлях, можуть працювати у державних або некомерційних організаціях як менеджери з охорони. Ці менеджери допомагають розробляти програми для правильного розподілу природних ресурсів.

Університети по всьому світу пропонують ступінь магістра в галузі управління ресурсами. Очікувані студенти можуть навчатися в місцевих вищих навчальних закладах, в іншій країні або з комфорту власних будинків за допомогою онлайн-програм. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження сталого розвитку
  • Екологічні дослідження
  • Управління ресурсами
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (58)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання