Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 79 Магістратура в Управління будівельними проектами 2023

79 Магістратура Програми в Управління будівельними проектами 2023

Огляд

Майстер 's ступінь може бути перехід студент робить, щоб отримати термінальний освіту, або це може бути останнім кроком в академічній кар'єрі наступним бакалавраті. Ці курси, як правило, приймають десь від одного до шести років, частіше за все 3:58.

Що таке Майстер в будівництві управління проектами? Ці ступеня, як правило, орієнтовані на людей, які хотіли б продовжити кар'єру в якості менеджера з будівництва, і як такий, часто містять суміш теоретичного і практичного курсу. Приклади класи можуть включати в себе управління ризиками, нерухомість, фінансове управління, сталий проектування і управління курси проекту практикуму. Через професійний характер багатьох з цих програм, студенти можуть також знайти їх однокласники в змозі забезпечити багатство емпіричних знань, які можуть бути реалізовані на практику відразу після закінчення школи.

Організаційні навички, необхідні менеджеру "s успіх часто заточені під час майстер " s програми.Знання фінансів і дизайну може також допомогти існуючому будівельні фахівцям, оптимізувати свій бізнес і внести свій вклад в успіх своїх організацій.

Вартість програми є важливим фактором при розгляді ваших варіантів. Зверніться вибрані школи безпосередньо, щоб підтвердити, що ви отримуєте найбільш точні дані за навчання.

Управління будівельних майданчиків і проектів часто включає в себе безліч складних проблем. Для великих зусиль, ці обов'язки, як правило, розділені між декількома фахівцями управління. Ризик-менеджери, наприклад, може працювати в розробці протоколів безпеки, політики співробітників і страхових схем для мінімізації ймовірності виникнення втрат і пом'якшення його малоймовірним виникнення. Випускник магістра в програмі управління проектами споруд могли б також знайти роботу в якості консультанта, допомагаючи інвестор або групи визначають доцільність різних зусиль будівництва на основі підходу даних орієнтованих і знання фінансових ринків.

Сприяючи освіту може бути ключем до розгадки потенціалу вашого досвіду будівництва. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Будівництво
 • Управління будівельними проектами
Сфери навчання
 • Будівництво (79)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання