Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 208 Магістратура в Управління персоналом 2023

208 Магістратура Програми в Управління персоналом 2023

Огляд

Ступінь магістра - це всесвітньо визнане академічне досягнення, яке підвищує кваліфікацію, отриману в сумі навчального курсу бакалавра. Студенти, які допущені до магістерських програм, як правило, вже закінчили курси з вищої освіти за багатьма дисциплінами, включаючи, але не обмежуючись ними, історію, гуманітарні науки, англійську мову, базову математику, філософію, образотворче мистецтво, теологію та соціальні науки.

Просто що таке майстер з управління людськими ресурсами? Ця жорстка програма зазвичай триває від одного до двох років, щоб завершити і викладати студентам широкий спектр компетенцій, пов'язаних із людськими ресурсами, які дуже бажані компаніям у всьому світі. На додаток до огляд світового бізнес-середовища, цей ретельний курс навчання вчить студентів техніку та міркування персоналу, різні способи стати ефективним лідером, як зробити важливі рішення, пов'язані з робочою силою, і як виконувати потреби в людських ресурсах компаній намагаючись зробити це сучасним сучасним діловим світом.

Студенти, які успішно складають магістерську програму управління людськими ресурсами, готуються до роботи в надзвичайно широкому колі конкурентноспроможних світових компаній і часто можуть керувати більш високими зарплатами, ніж їхні менш освічені конкурентів.

Вартість отримання магістра в галузі управління людськими ресурсами суттєво відрізняється від школи до школи та за географічним регіоном, тому рекомендується, щоб зацікавлені студенти звернулися до кожної окремої школи, яка цікавиться відповідною інформацією про навчання.

Успішні випускники магістра програми управління людськими ресурсами готуються до широкого кола добре оплачуваних посад. Багато хто продовжує працювати як консультанти з питань людських ресурсів, менеджери, фахівці та бізнес-аналітики, інші працюють як трудові відносини або спеціалісти з управління продуктивністю, фахівці з кадрової роботи або фахівці з управління талантами та менеджери.

Якщо майстер в галузі управління людськими ресурсами звучить як те, про що ви хотіли б почути більше, ознайомтеся з багатими можливостями освіти, доступними у всьому світі, використовуючи велику базу даних Masterstudies. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Адміністративні дослідження
  • Персонал
  • Управління персоналом
Сфери навчання
  • Адміністративні дослідження (208)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання