Keystone logo

6 Магістратура Програми в Туризм і готельний бізнес Управління парками та відпочинком 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Туризм і готельний бізнес
  • Управління парками та відпочинком
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Туризм і готельний бізнес Управління парками та відпочинком

Ступінь магістра є складним способом просування вашого освіти і виділитися з натовпу. Як правило, приймаючи два роки очного навчання, щоб закінчити, заробляючи магістра гарантує, що ви розумієте свою спеціальність на професійному рівні.

Отже, що таке магістр в області парків і місць відпочинку управління? Юрисдикцій, такі як міст, графств, провінцій і парафій часто мають цілі організації, присвячені безперервному розвитку і змістом зон відпочинку. Магістра за цією спеціальністю готує випускників для задоволення потреб спільноти, пропонуючи курси зі зв'язків з громадськістю, охорону здоров'я, парковий дизайн, бюджетування та управління проектами.

Випускники добре підготовлені до відповідальності, які можуть включати встановлення зв'язку, будівництва, оцінки постачальника та планування заходів. Їх підготовка допомагає їм зосередитися на цілі, які служать парки, які в більшості громад забезпечує безпечні, зелені місця, де люди можуть збирати і насолоджуватися видами спорту, пікніки або місце для відпочинку.Багато шукають цю кар'єру, тому що це означає йти на відкритому повітрі часто, що це не у випадку з більшістю інших офісних робочих місць на базі.

Випускає тарифи за навчання відрізняється від студентів, і в цілому гарантується протягом одного року. Кандидати повинні спробувати розрахувати свої очікувані щомісячні витрати, щоб допомогти їм вирішити, чи хочуть вони, щоб вступити як повний або неповний робочий день студента.

Залежно від сильних сторін та інтересів випускника, деякі йдуть на роботу для приватних ландшафтних архітектурних фірм, де вони проектують, планувати і контролювати будівництво і утримання громадських територій. У великих містах, вони можуть працювати по відновленню, модернізації або проектів з реконструкції. У державному секторі, вони можуть управляти програмами, такими як громадські сади, після шкільних програм і сезонного планування. Деякі випускники рухатися в ролі лідерів, де вони служать на борту або спостерігають за весь відділ або організацію.

Де ви хочете вивчати парки і управління відпочинку?Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.