Keystone logo

102 Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Управління бізнесом Управління міжнародним бізнесом 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Бізнес-дослідження
  • Управління бізнесом
  • Управління міжнародним бізнесом
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (102)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Управління бізнесом Управління міжнародним бізнесом

Багато студентів, які закінчили навчання в майже будь-якій області фокуса продовжити свою освіту, переслідуючи ступінь магістра. Це вчений ступінь, як правило, починається після заробляє ступінь бакалавра. Вона забезпечує студентів з майстерністю в певній галузі або галузі дослідження.

Ви можете запитати себе: "Що це Магістр міжнародного управління бізнесом?" По суті, цей курс навчання підкреслює основи управління фінансами, управління людськими ресурсами та маркетингу в рамках міжнародного обстановці і світовій арені. Цей ступінь допомагає розвивати і вдосконалювати свої розуміння теорії бізнесу і застосування, правових питань, і стратегій управління. Студенти в цій області став добре розбираються в численних культурних проблем, які зачіпають ділові відносини через міжнародні кордони.

Вигоди для вибору цього освітнього шлях різноманітні.Як магістрантів, багато студентів, зацікавлені в корпоративних ф'ючерсів знайти, що глобальний характер сьогоднішніх економічних взаємодій робить міжнародне курс поглибленого вивчення дуже корисно при пошуку роботи.

Вартість Магістр міжнародного управління бізнесом буде варіюватися від однієї програми до іншої, з вирішальних факторів, що є курс навантаження, академічна година звинувачення, і передумови. Деякі студенти можуть бути в змозі застосувати досвід роботи та інші кредити, виконують умов. Як правило, навчальна програма може бути завершена на повний робочий день студента протягом двох років.

Професіонали, які досягають міжнародного ступінь управління бізнесом може переслідувати різні типи позицій. Їхнє розуміння бізнесу та його сполуки через глобальну пейзаж робить їх кандидатами для управління, людський ресурс, маркетингу та керівних посадах.Позиції часто доступні в багатонаціональних компаній і випускників зі знанням різних мов і культур може бути високо цінуються бізнесу по всьому світу.

Отримання ступеня магістра є більш зручним, ніж будь-коли, як численні варіанти рішення, які вимагають розкладу кандидатів ступеня доступні. З багатьма програмами, пропонованими на сайті та інших, що пропонують гнучкі графіки, ви обов'язково знайдете той, який відповідає вашим потребам і допоможе вам вибрати для яскравої, більш захоплююче майбутнє. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.