Keystone logo

6 Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Управління бізнесом Управління малим бізнесом 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Бізнес-дослідження
  • Управління бізнесом
  • Управління малим бізнесом
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Управління бізнесом Управління малим бізнесом

Майстерність - це дворічний ступінь, який часто отримують після закінчення програми бакалавра. Це дає вам більш глибокі та глибокі знання вашого поля і може відкрити нові можливості для кар'єри.

Що таке майстер з управління малим бізнесом? Цей ступінь може бути засобом для всіх інструментів, необхідних для успішного здійснення малого бізнесу. Це може дати вам нове розуміння тих видів маркетингу, фінансів та людських ресурсів, які вам потрібно, щоб зберегти малий бізнес у верхній частині своєї галузі. Основна увага приділяється технологіям, управлінню та лідерству, а продажі можуть допомогти вам отримати та залишатися прибутковим у ваших малих ділових стосунках.

Є багато можливих переваг для магістра в галузі управління малим бізнесом як для вашого професійного життя, так і для особистого життя. Ви можете навчитися навичкам, таким як управління часом, організація та управління грошовими коштами, які могли б покращити вас назавжди.

Вартість магістерської програми залежить від декількох факторів, включаючи місце розташування та установу. Перевірте, чи можете ви дізнатись, що таке вартість включає в себе витрати.

Має багато кар'єри у малих підприємствах, і ви, можливо, матимете свій вибір із ступенем магістра. Ви можете почати свій власний малий бізнес, продаючи товар чи послугу безпосередньо споживачам. Або ви можете вирішити, що стати консультантом для інших малих підприємств є кращим варіантом. Також у корпоративному середовищі є можливості, такі як директор з маркетингу в компанії, яка продає товари для малого бізнесу. Урядові кар'єри, такі як менеджер по роботі з клієнтами, який підтримує малий бізнес, також можуть бути чудовими.

Можливо, ви виявите, що Майстер з управління малим бізнесом доступний поруч з вами, незалежно від того, в якому куточку світу ви знаходитесь, із включенням цих програм до багатьох Інтернет-каталогих курсів. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.