Keystone logo

45 Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Управління креативними індустріями 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Управління креативними індустріями
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (45)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Управління креативними індустріями

  Ступінь магістра - це поглиблене академічне досягнення, нагороджене тим, хто успішно завершує заздалегідь визначений курс навчання в певній галузі або галузі, і часто використовується як ступеневий камінь для отримання вищої заробітної плати або більш високого ступеня.

  Що таке майстер в галузі управління креативними галузями? Цей ретельний і комплексний курс навчання займає близько двох років для більшості учнів, і вчить їх різним критичним навичкам, необхідним для виступу як лідера у виконавчих, візуальних та інтерактивних мистецтвах. Студенти магістерської програми керування творчими галузями повинні очікувати ретельного вивчення маркетингу, менеджменту, фінансів, управління проектами, а також законів та етики, оскільки вони стосуються засобів масової інформації, реклами, мистецтва та ігор.

  Успішні випускники магістра програми "Креативні індустрії менеджменту" готуються до успіху на різноманітних вигідних глобальних посадах і, як правило, можуть набирати вищі зарплати, ніж ті, хто не має ступеня, або тих, хто має лише ступінь бакалавра.

  Немає заздалегідь визначених витрат на виконання такої програми. Швидше за все, навчання залежить від декількох факторів, серед яких престиж школи, що пропонує програму, а також розмір та географічний регіон, через який вона береться.

  Студенти, які успішно заробляють магістра в галузі управління творчими індустріями, мають навички, необхідні для прийняття широкого асортименту глобальних позицій у медіа та творчих галузях. Багато дипломованих працівників продовжують працювати в громадських мистецтвах, незалежних медіа-організаціях, компаніях з веб-дизайну або в іграх, тоді як інші зосереджують свою увагу на інших сферах, що мають великі навички підприємництва, такі як банківська справа та фінанси. Інші ще використовують ступінь як засіб для отримання ще більшого.

  Велика кількість освітніх варіантів існує у всьому світі для тих, хто хоче отримати ступінь магістра в галузі менеджменту креативних галузей. Багато студентів у віддалених районах вирішують зараховуватися в онлайн-програми через високу гнучкість, яку вони пропонують. Наша база даних - це чудове місце для вивчення численних існуючих навчальних можливостей, тому знайдіть вашу програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду у школу за вашим вибором, заповнивши відповідну форму.