Keystone logo

1 Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Продаж Менеджмент по роботі з ключовими клієнтами 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Бізнес-дослідження
  • Продаж
  • Менеджмент по роботі з ключовими клієнтами
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Продаж Менеджмент по роботі з ключовими клієнтами

З майстром в ключовими клієнтами, випускники причетний до роботи на посадах високого рівня в рамках ряду процвітаючих галузей промисловості. Знання, отримані на цій наукового ступеня робить майбутні шукають роботу високо цінується компоненти цих компаній, що прагнуть грамотно управляти процесом контракту.

Для студентів цікаво, як до того, що майстер в ключовими клієнтами, ця область дослідження включає в себе вимогливого знання бізнес-контрактів і як вони безпосередньо впливають на робочі відносини між рядом осіб. Курсова буде включати в себе детальний аналіз концепцій, які є невід'ємною частиною в процесі укладення контрактів на високому рівні, і викладачі будуть включати фахівців галузі, отримуючи реальну перспективу студентів.

Один велика перевага цих програм є здатність працювати практично в будь-якій галузі можна собі уявити. Це забезпечує гнучкість для випускників, які шукають безмежні можливості по всьому світу.Випускники можуть також очікувати багато вигідних можливостей працевлаштування завдяки рівню освіти, що беруть участь, що робить їх лідером в області ключовими клієнтами.

Загальна вартість навчання для отримання ступеня магістра змінюється зовсім небагато залежно від кількох факторів. При пошуку в передбачувану школу, студенти повинні також запитати про загальну вартість навчання, щоб забезпечити це право підходять для них.

Наскільки кар'єра стурбовані, тих, хто володіє магістра в ключовими клієнтами можна очікувати різні нагородження та виконання перспективи працевлаштування після закінчення навчання. Це включає в себе ряд управлінських позицій для гучних компаній, що звертаються за допомогою з злиттів і поглинань процес, який включає в себе управління договірні спори між низки важливих гравців. Випускники також можуть забезпечити роботу в якості переговірників верхнього рівня, який є корисною функцією в усьому корпоративному світі.Інші варіанти кар'єри включають директора з продажу, інженер бізнес, і посади, пов'язані з управлінням проектами.

У той час як безперервну освіту є важливим, не всі студенти мають коштів, щоб відвідувати заняття в школі за їх вибором. У цьому випадку, он-лайн класи можуть бути відмінним вибором. Багато установ пропонують онлайн курсових тих студентів, які не в змозі фізично відвідувати заняття, будь то через незручне розташування або брак часу. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.