Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 21 Магістратура в Міжнародне управління персоналом 2023

21 Магістратура Програми в Міжнародне управління персоналом 2023

Огляд

Для фізичних осіб, які закінчили свої бакалаврату, програми магістра може виявитися дуже корисним. Як ступінь бакалавра стати більш поширеним в сучасному ринку праці, маючи диплом про вищу освіту придбала великий вплив. Люди, які вирішили досягти ступеня магістра можна отримати більш високі позиції в своїх поточних компанії або підвищити свій статус в поточному пулі роботи.

&nbsp

Що таке Магістр міжнародного управління людськими ресурсами? Цей ступінь фокусується на впливає практики людських ресурсів на глобальному рівні. Як і в інших градусів управління людськими ресурсами, вона включає в себе принципи управління і поведінкових теорій науки при розміщенні особливий акцент на конкретних стратегій, які допомагають глобальним компаніям правильно і ефективно функціонувати.Професіонали, які закінчують цю програму можуть розраховувати на підвищену розуміння принципів в області людських ресурсів, а потім навчитися ефективно застосовувати їх в глобальних підприємств.

&nbsp

Магістр міжнародного управління людськими ресурсами допомагає людям просувати в їх нинішньому положенні або в поле людських ресурсів. Ступінь також універсальний з його управління і навчання елементів.

&nbsp

Ступені не магістра має фіксовану ціну. Різні чинники впливають на ціну, тому вона коливається між установами. Розташування школи, загальна ціна навчання в даній установі, і чи можете ви вчитися на кампусі або в Інтернеті всі фактори, які можуть вплинути на вартість.

&nbsp

Магістр міжнародного управління людськими ресурсами відкриває широкі двері можливостей. Фізичні особи можуть вибрати для проживання в сферу людських ресурсів практично з будь-яким типом компанії, або вони можуть виходити на керівних або стажистів.Зі ступенем магістра, люди можуть очікувати, щоб забезпечити позиції, починаючи з менеджерів середньої ланки.

&nbsp

Для тих, хто шукає такого ступеня, що є універсальним і люди-орієнтованої, магістр міжнародного управління людськими ресурсами може бути ідеальним вибором. Є ряд якісних програм, щоб вибрати з, щоб задовольнити специфічні потреби кожної людини. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Адміністративні дослідження
  • Персонал
  • Міжнародне управління персоналом
Сфери навчання
  • Адміністративні дослідження (21)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання