Keystone logo

9 Магістратура Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологічний менеджмент Управління дикою природою 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження навколишнього середовища
  • Екологічний менеджмент
  • Управління дикою природою
Сфери навчання
  • Дослідження навколишнього середовища (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологічний менеджмент Управління дикою природою

Вас цікавить благополуччя диких тварин та їх середовища існування? Якщо так, то менеджмент дикої природи може бути ідеальною сферою навчання для вас.

У програмі управління дикою природою ви зануритеся в захоплюючі предмети, такі як екологія, біологія дикої природи, управління середовищем проживання та екологічна політика. Ці теми забезпечать вам міцну основу для розуміння складних взаємозв’язків між тваринами та їх середовищем, а також інструменти, необхідні для розробки ефективних стратегій підтримки здорових популяцій дикої природи.

Випускники з менеджменту дикої природи мають багато можливостей для кар'єрного зростання. Ви можете стати біологом дикої природи, проводячи важливі дослідження популяцій дикої природи. Або ви можете знайти своє покликання як охоронець природи, який забезпечує дотримання законів і правил дикої природи. Якщо ви завжди мріяли працювати в національному, державному чи місцевому парку, ви можете стати рейнджером парку. Інші захоплюючі кар’єрні шляхи включають педагога дикої природи, консультанта з навколишнього середовища та спеціаліста з відновлення середовища існування.

Отримання ступеня з управління дикою природою - це неймовірна можливість для тих, хто має намір змінити світ збереження дикої природи.

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.