Keystone logo

4 Магістратура Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Управління громадським харчуванням 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Туризм і готельний бізнес
  • Готельний бізнес
  • Управління громадським харчуванням
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Управління громадським харчуванням

Після отримання ступеня бакалавра, студенти будуть мати право вступати в програму ступеня магістра продовжити своє навчання. Це забезпечить їх передовими навичками і знаннями, що дозволяє випускникам стрибати прямо в успішну кар'єру в своїй області.

Що таке Майстер в галузі управління сервісу пов'язаного з харчуванням? Об'єднавши знання роботи ресторану і загальні експлуатаційні знання бізнес, управління програмою ступінь сервісу пов'язаного з харчуванням готує студентів, щоб стати менеджером або оператором в ресторані. Курси будуть включати маркетинг, складання бюджету, управління ресурсами, а також інші необхідні навички ведення бізнесу, а також навички управління рестораном, такі як міжособистісне спілкування, керівництво команди, а також вимоги приготування їжі.

Ступінь магістра користь студентам, готуючи їх до передових позицій, які не були б в іншому випадку можливо.Більш високі зарплати можуть бути отримані і комунікаційні та лідерські навички, набуті корисні в усіх аспектах життя і роботи.

Перед тим, як вчинити в програму управління сервісу пов'язаного з харчуванням, обов'язково дослідити вартість декількох програм. Різні школи, довжини навчання, і навіть в країні навчання впливатиме на все, скільки це коштує, щоб завершити програму ступеня.

Найбільш поширеною кар'єри ви можете продовжити зі ступенем магістра в галузі управління послугами харчування в якості оператора ресторану або менеджера. Це поле дослідження особливо корисно, якщо ви хочете стати підприємцем і почати свій власний забігайлівка, хоча це є настільки ж ефективним в досягненні позиції управління в існуючих ресторанах. Позиції включають в себе директор з маркетингу, оператор, менеджер з обслуговування клієнтів, або менеджер громадського харчування. Також можливо, щоб продовжити кар'єру в якості санітарних працівника або санітарного інспектора.

Ті, хто зацікавлений стати лідером або менеджером в ресторані слід розглянути, якщо керівництво сервісу пов'язаного з харчуванням підходить для них. Щоб дізнатися більше, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.