Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 19 Магістратура в Управління в умовах надзвичайних ситуацій 2023/2024

19 Магістратура Програми в Управління в умовах надзвичайних ситуацій 2023/2024

Огляд

Ступінь магістра - це ступінь вищої кваліфікації, призначена для створення професійних навичок та знань в основних галузях, де досвідчені професіонали повинні повністю придбати. Випускні програми засновані на попередньому досвіді та освіті, щоб збагатити існуючий набір учнів і забезпечити спеціальні доповнення, які відповідають конкретним академічним та кар'єрним цілям.

Що таке майстер з управління надзвичайними ситуаціями? Цей тип програми може мати декілька різних напрямків фокусування, починаючи з інфраструктурного та ремонтно-орієнтованого, до медичної / тренувальної позиції та спроб підтримати громадянський порядок. Врешті-решт, всі ці аспекти, як правило, охоплюються курсовою роботою, але можуть існувати деякі відмінності від базових компонентів програм у різних школах. Ось чому важливо досліджувати кожну програму, яку ви розглядаєте.

Студенти, які пройдуть цю ступінь, знайдуть, що це допомагає покращити основні професійні навички, такі як довготривале прийняття рішень, впровадження політики та навички оцінки. Вони є основою будь-якого успішного підходу до управління надзвичайними ситуаціями, підготовки студентів до переходу на ключові рольові ролі в цій галузі, коли вони просувають свою кар'єру.

Більшість програм у даній сфері навчання призначаються для того, щоб пройти повний робочий день середнього студента на повний робочий день протягом двох років, хоча між країнами існує певна різноманітність. Прогноз витрат на програму стає складнішим, оскільки навчання залежить не тільки від школи до школи, але і від країни до країни.

Кар'єри з управління надзвичайними ситуаціями включають посади державних службовців на різних рівнях в різних країнах світу. Випускники також вишукуються як координатори програми та керівники проектів для міжнародних організацій допомоги. Кандидати з магістром в галузі надзвичайних ситуацій можуть також претендувати на ролі як міжнародних службовців допомоги на інших потужностях тих самих організацій.

Ви можете легко знайти ступені в екстреному режимі онлайн, перевіряючи курси пропонованих курсів у провідних школах державної політики у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Управління в умовах надзвичайних ситуацій
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (19)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання