Keystone logo

16 Магістратура Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологічний менеджмент Управління водними ресурсами 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження навколишнього середовища
  • Екологічний менеджмент
  • Управління водними ресурсами
Сфери навчання
  • Дослідження навколишнього середовища (16)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологічний менеджмент Управління водними ресурсами

Ви зацікавлені в збереженні найціннішого ресурсу нашої планети – води? Якщо так, ступінь з управління водними ресурсами може бути ідеальним для вас. Ця галузь навчання стосується сталого використання, збереження та управління водними ресурсами.

Під час отримання ступеня управління водними ресурсами ви досліджуватимете різноманітні предмети, які мають вирішальне значення для розуміння складності управління водними ресурсами. Деякі з цих тем можуть включати гідрологію та водні ресурси, якість та очищення води, екологічну інженерію та економіку води.

Як випускник управління водними ресурсами, ви відкриєте для себе незліченну кількість можливостей для створення значного впливу в різних секторах. Незалежно від того, чи це робота в державних установах над розробкою та впровадженням важливих водних політик, адвокація змін через НУО шляхом проведення досліджень і участі в громадських проектах, чи заглиблення в нагальні питання, як-от якість води, гідрологія та вплив зміни клімату в дослідницьких установах.

Отримайте ступінь з управління водними ресурсами та долучіться до вирішення однієї з найактуальніших проблем, з якими сьогодні стикається наша планета.

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.