Keystone logo

4 Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Лідерство Управління виробництвом 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження в галузі управління
  • Лідерство
  • Управління виробництвом
Сфери навчання
  • Дослідження в галузі управління (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Лідерство Управління виробництвом

Отримання ступінь магістра може бути відмінним способом для випускників, щоб увірватися на посаді високого рівня в процвітаючих галузях, як виробництво. Для цього, заробляючи вашого майстра в лідерство у виробництві може надати ці навички вирішальне значення для успішного управління організацією виробничих процесах 'и.

Що таке Майстер в лідерство у виробництві? Це поле дослідження включає в себе поєднання основних виробничих концепцій через бізнес та інженерних курсів. Практичні проблеми, такі, як управління та операції ланцюгами постачань, особлива увага приділятиметься, на додаток до курсових зосереджені на процесі виробництва у всьому світі. Студенти також будуть консультувати з тактики прийняття рішень, а також дізнаєтеся способи застосування цих методів в реальних світових проблем.

Студентів, що навчаються цей курс навчання можуть розраховувати на ряд пільг по їх завершенні.Глобальна перспектива оскільки при такому курсових дозволяє випускникам знайти підходящу роботу майже скрізь у світі. Крім того, тих, хто володіє керівництва градусів виробничі може бути затребувані багатьма організаціями в зв'язку з високим рівнем майстерності, наданої такими просунутих курсів.

Що ж стосується вартості, то, плата за навчання може сильно варіюватися. Довжина програми може бути фактором у загальній вартості, а також технічне участь. Це 'и, чому це ' и важливо для кожного студента, щоб визначити, чи є школа хороший матч для них, перш ніж приймати рішення.

Коли справа доходить до кар'єри, випускники зі ступенем магістра в лідерство у виробництві можуть розраховувати на багатьох виконання і прибуткових можливостей в області виготовлення. Для тих, зосередивши увагу на управлінські аспекти виробництва, позиції, як керівник виробництва і координатора може бути відмінний матч.Інші варіанти включають виробництво інженер, в яких фахівці повинні тримати ланцюжка поставок рухається, і допомогти усунути будь-які проблеми на цьому шляху. Завдяки великій курсових, пов'язаних з цими програмами, випускники можуть знайти роботу з багатьма гучних компаній в пошуках найкращих наявних кандидатів.

Для тих, хто їм важко відвідувати заняття на регулярній основі, онлайн навчання може бути чудовим варіантом. Це особливо вірно для студентів, що проживають у віддалених районах, або тих, хто хоче розширити свою освіту в той час як вже підтримання повною зайнятістю. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.