Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 29 Магістратура в Управління береговими та морськими ресурсами 2023

29 Магістратура Програми в Управління береговими та морськими ресурсами 2023

Огляд

Ступінь магістра сприяє навчання студентів, які заробили ступінь бакалавра. Майстер в прибережній і морській Управління пропонує поглиблене вивчення стійкості, природних ресурсів та управління.

Ви можете запитати, що майстер в прибережних і морських ресурсів? Це міждисциплінарний, міжнародний ступінь в галузі управління ресурсами. Більшість програм підкреслити методи та ідеї від соціології, економіки, екології і бізнес-досліджень. Випускники мають знання про цінні та різноманітних ресурсів моря і узбережжя, зрозуміти їх поточний стан, і є досвід та інструменти для заохочення стійкості морських ресурсів.

Є численні переваги для тих, хто заробляє на ступінь магістра в галузі управління прибережними і морськими. Ступінь дає випускникам можливість працювати в багатьох різних районах світу, і вони в змозі зробити деякі суттєві зміни.Їх робота допомагає поліпшити стан навколишнього середовища і зробити його краще для майбутніх поколінь, і їх навички управління корисні у багатьох сферах життя.

Є міжнародні програми по всьому світу для управління прибережними і морськими. Витрати можуть трохи розрізняються залежно від школи і тривалості програми. Дослідження декількох університетів і з'ясувати, від них прямо, що ваші фінансові зобов'язання будуть.

Ступінь магістра в галузі управління прибережними і морськими готує випускників до кар'єри високого рівня в різних областях. Вони включають в себе роботу в наукових і технічних сферах, забезпечення та консультування в ролі управління, а також впровадження нових інструментів за територіальним прибережній і морській галузі. Випускники готові також консультації позиції в енергії океану, відновлення навколишнього середовища, управління, морських ресурсів, територіального планування, днопоглиблювальні роботи, і масла.

Це простий у використанні нашу базу даних для пошуку ідеального прибережної і морської програми управління для ваших потреб. Почніть з вашої освіти відразу і почати дивитися сьогодні. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження навколишнього середовища
 • Управління береговими та морськими ресурсами
Сфери навчання
 • Дослідження навколишнього середовища (29)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання