Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 29 Магістратура в Управління безпекою 2023

29 Магістратура Програми в Управління безпекою 2023

Огляд

Ступінь магістра просунуті, або випускник, град. Як правило, вони представляють собою завершення від 12 до 18 курсів коледжу. Студенти повинні мати закінчену вищу освіту перед нанесенням на одну з цих програм. Сучасна технологія забезпечила більш легкий доступ до цих програм, так що фахівці, а також студенти, можуть скористатися їх подальшої освіти.

Що таке магістр в області техніки безпеки? Ці програми, як правило, охоплюють такі теми, як технології безпеки, екологічних небезпек і проблем, ризиків на робочому місці і ергономіки, а також пов'язаних з цим питань. Багато з цих програм включають певну кількість практичної роботи в навчальний план. Тематичні області, охоплені в цих програмах ступеня може включати в себе ергономіка, безпеку праці, оцінку екологічного ризику і біомеханічної інженерії. Курси можуть бути розроблені відповідно до стандартів, встановлених Національним інститутом з охорони праці та промислової гігієни (NIOSH).

Навички, отримані в ході цієї навчальної програми допоможе випускникам реалізувати принципи техніки безпеки для ефективного використання. Випускники розробили знайомство з багатьма інженерними додатками, які мають відношення до збалансованого використання принципів і практики безпеки. Деякі програми пропонуються в якості програми дистанційного навчання.

Маючи доступ до цієї програми в кампусі на умовах і за допомогою дистанційного навчання платформи, студенти з усього світу можуть знайти варіант для своїх потреб. Витрати, пов'язані з участю в цій програмі, можуть відрізнятися в залежності від місця до місця. Для точного навчання і інформація про оплату, контактних шкіл безпосередньо.

Після завершення ступінь магістра в галузі техніки безпеки, випускники, як правило, користуються зростання числа робочих місць і позитивні перспективи, особливо турбота про забезпечення безпеки праці зростає. Річний заробітної плати для випускників в цій області, як правило, дуже конкурентноздатні і бажаним.Деякі з загальних посад включають професійних інженерів в області охорони здоров'я і безпеки, промислових інженерів з техніки безпеки, а також інженерів з техніки безпеки продукту. Можливості кар'єрного зростання також можуть бути знайдені за національну безпеку, гірничодобувної техніки безпеки та інженерних компаній безпеки зіткнень, наприклад.

Є багато напрямків, які ви могли б переслідувати ступінь магістра в цій області. Визначте, який шлях ви хотіли б продовжити, а потім шукати для вашої програми нижче, і безпосередньо зв'язатися з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Управління безпекою
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (29)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання