14 Магістратура Програми в Трудові відносини 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Адміністративні дослідження
  • Персонал
  • Трудові відносини
Сфери навчання
  • Адміністративні дослідження (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Трудові відносини

Ступінь магістра отримують після студент завершує конкретні модулі та вимоги, часто в тому числі подання письмового дисертації або проекту. Ці програми можуть бути орієнтовані на студентів, які приїжджають прямо з програми першої вищої освіти або на професіоналів, які прагнуть поліпшити свої можливості працевлаштування.

&nbsp

З розумінням програм майстрів в цілому, можна було б запитати, "Що таке Майстер в трудових відносинах?" Ці програми зазвичай охоплюють такі теми, як управління людськими ресурсами, трудових відносин, розвитку персоналу, розробці планів з винагород працівникам, праця і трудове право, кадрове забезпечення та навчання, колективні навички переговорів, і технічне обстеження соціальних взаємодій. Ці теми супроводжуються різних суміжних навичок у створенні та застосуванні теми.

&nbsp

Студенти програм користуються багато переваги, такі як можливість працювати з людьми, які вже успішно практикуючих ці навички та інструкторів, які стали експертами в цій галузі. У закінченні, студенти добре підготовлені з високим рівнем зайнятості. Вони мають навички, необхідні для процесів професійної інтеграції та усвідомлення поточних і майбутніх політики на ринку праці посилюється завдяки здатності вирішувати проблеми і створювати рішення.

&nbsp

Вартість відвідування цих програм може бути під впливом багатьох чинників, таких як, де школа знаходиться. Оскільки ці установи знаходяться по всьому світу, окремими зацікавленими слід звернутися безпосередньо в школу для отримання конкретної інформації.

&nbsp

Після закінчення школи, приватні особи, які закінчили програму, часто в змозі перейти безпосередньо в робочих місць, таких як директора з персоналу, менеджер людських ресурсів, компенсацій і пільг менеджера, підрядних переговорів і менеджерів трудових відносин. Інші обов'язки кар'єри може включати в себе управління робочому місці різноманіття або міжнародних трудових відносин. За допомогою цієї програми ступеня, випускники знайдуть собі місця з місцевими компаніями або міжнародними корпораціями.

&nbsp

Якщо ви зацікавлені в участі у майстер в програмі трудових відносинах, заповни одне або більше з провідних форм в нашому списку програм. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.