Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 36 Магістратура в Транспортне машинобудування 2023

36 Магістратура Програми в Транспортне машинобудування 2023

Огляд

Багато студентів надходять програм, щоб заробити ступінь магістра в галузі транспортної техніки для того, щоб застосувати свої технічні ступеня або професійний досвід до мобільності. Програма готує студентів до кар'єри в автомобільній і авіаційній промисловості.

Що таке Майстер в транспортній інженерії? Це вчений ступінь дає студентам глибокі знання транспортного дизайну і систем. Студенти, зацікавлені в транспортних прототипів, автомобільного дизайну, комп'ютерно-інтегровані транспортних засобів та авіаційних систем, льотної придатності і систем безпеки знайдете курсових і проекти розвитку неоціненна. Учасники програми дізнатися прототипів і дизайну навички для легкових, вантажних, спеціальних автомобілів і літаків, а також сертифікацію та правові норми, необхідні для забезпечення безпеки і для державних і охорони навколишнього середовища.Випускники готуються для інженерних кар'єри в автомобільній і авіаційній промисловості, а також багатьох нормативних та державних установ.

Програма Це ступінь магістра приносить користь обом студентів інженерних спеціальностей та інженерів вже прагнуть працювати, які хочуть розробити конкретні мобільності дизайнерські навички та знання, необхідні для роботи в регулятивним нормам. Випускники мають переваги над особами з більш загальними інженерного досвіду при подачі заяви на посади в транспортній галузі.

Кожна установа буде мати свої власні програмні вимоги для вартості та тривалості, але більшість програм займе приблизно два роки, щоб закінчити. Вартість варіюється для кожної школи. Зацікавлені студенти повинні досліджувати кожен інститут, щоб забезпечити їх вимог.

Випускники програми мають широкий спектр варіантів кар'єри в транспортній конструкції і систем.Багато випускників вибирають, щоб увійти в автомобільній промисловості, застосовуючи свої навички, щоб створити прототипи для нових автомобілів або конструкцій для автоматизованих систем в транспортних засобах. Авіаційна промисловість також відкритий для випускників, пропонуючи кар'єру в конструкції літака, а також кар'єри, що працюють з багатьма комп'ютерно-інтегрованих систем в літаках, вежі, радари і комунікаційного устаткування. Інженери з цією мірі користуються великим попитом у багатьох державних і приватних транспортних агентств, а також.

Є міжнародні варіанти для інженерів, зацікавлених в ступені перевезення аспірантурі. Наша велика база даних може направити потенційних заявників у відповідні установи. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Інженерні дослідження
  • Автотехніка
  • Транспортне машинобудування
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (36)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання